Zbigniew Boniek
YouTube Canal Plus
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Września 2020

Zbigniew Boniek uderza w byłego reprezentanta Polski. "Chyba zjadł grzyby halucynogenne"

Zbigniew Boniek kolejny raz wywołał burzę w internecie za sprawa wpisu na Twitterze. Tym razem prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej zdecydował się odpowiedzieć na zaczepkę ze strony byłego reprezentanta Polski, który kwestionował wybory personalne Bońka. Były zawodnik Juventusu i Romy zasugerował, że ekspert znajdował się pod wpływem środków odurzających.

Zbigniew Boniek w swoim stylu kolejny raz wstrząsnął polskim internetem. Fani piłki nożnej byli świadkami przepychanki słownej szefa PZPN z byłym reprezentantem Polski. Panowie poróżnili się w kwestii wyborów personalnych na stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski.

Ronaldinho może trafić do Ekstraklasy. Szalony plan brazylijskiego menadżeraRonaldinho może trafić do Ekstraklasy. Szalony plan brazylijskiego menadżeraCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  2. W końcu jakaś obniżka, na zakupach odetchniesz z ulgą. Wiemy, co potanieje
  3. Marcin Najman znowu zaskakuje. Wystąpi w znanym show, wszystko by uczcić legendę


Zbigniew Boniek starł się z byłym reprezentantem Polski

Były napastnik reprezentacji Polski Wojciech Kowalczyk słynie z tego, że zawsze mówi co myśli i zbytnio nie przejmuje się, co tym pomyślą inni. Ekspert portalu Weszlo.com podczas programu “Liga Minus” wyraził opinię na temat selekcjonera reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka, który jego zdaniem powinien być zastąpiony na tym stanowisku.

- Czy jeśli Czesław Michniewicz może prowadzić młodzieżówkę i Legię, to Marek Papszun nie mógłby prowadzić Rakowa i reprezentacji Polski? - pytał Kowalczyk. Ma to związek z doniesieniami, jakoby Czesław Michniewicz, selekcjoner naszej kadry U-21 miał objąć lada moment również Legię Warszawa w miejsce Aleksandara Vukovicia. Teza Wojciecha Kowalczyka nie spodobała się Zbigniewowi Bońkowi.

Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Kamila Stocha, złapaliśmy się za głowy. Nigdy się nią nie chwaliłGdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Kamila Stocha, złapaliśmy się za głowy. Nigdy się nią nie chwaliłCzytaj dalej


Wpis szefa PZPN wyśmiany przez kibiców

- A mówił Wojtek ze na kolacje będą rydze, a skończyło się chyba na grzybach halucynogennych - odpowiedział na łamach Twittera prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, sugerując, że ekspert nie wie, co mówi. Internauci stanęli jednak po stronie Kowalczyka i ponownie dali wyraz niechęci do selekcjonera “Biało-Czerwonych” Jerzego Brzęczka.

- Ciekawe jakie grzyby prezes brał zatrudniając tego wuefistę BRZECZKA - zastanawiała się w komentarzach pod postem Bońka jedna z internautek. Jej wpis spodobał się innym kibicom, którzy poparli kobietę tysiącami polubień.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wjechał Passatem na barierkę energochłonną. Większego wyczynu dokonał potem
  2. Najniebezpieczniejsze miejsce na Ziemi? Promieniowanie nawet 1000-krotnie większe niż w Czarnobylu
  3. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  4. Wielkie wzmocnienie Tottenhamu. Do Kogutów dołączy największa gwiazda na świecie, ma na koncie dwa mistrzostwa globu
  5. Hitowy transfer reprezentanta Polski na ostatniej prostej. Kluby osiągnęły porozumienie
  6. Na dnie Odry odnaleziono ogromny skarb. Archeolodzy są pod wrażeniem znaleziska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News