Zbigniew Boniek
Piotr MoleckiEast News
Autor Mateusz Dziubiński - 22 Maja 2020

Zbigniew Boniek niespodziewanie złapał za mikrofon. Zabawił się w rapera i podbił internet (WIDEO)

Zbigniew Boniek jest już kolejnym ze znanych Polaków, którzy zdecydowali się na nagranie specjalnego utworu w ramach internetowego wyzwania #Hot16Challnege2. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej dał prawdziwy popis wokalnych umiejętności. Rap w jego wykonaniu z miejsca stał się przebojem wśród internautów. 

Zbigniew Boniek postanowił dołączyć do zapoczątkowanej przez polskich raperów inicjatywy i również zaprezentował internautom przygotowany przez siebie utwór. Wszystko w imię wyższego dobra i zebrania środków finansowych dla lekarzy i szpitali zmagających się z koronawirusem.

Anna Lewandowska zadziwiła fanów. Pokazała pośladki przed tysiącami internautów. Wszystko w słusznym celu (FOTO)Anna Lewandowska zadziwiła fanów. Pokazała pośladki przed tysiącami internautów. Wszystko w słusznym celu (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Media z całego świata przekazują bardzo smutne wiadomości. Nie żyje mistrz olimpijski, odszedł wybitny sportowiec
  2. Mężczyzna potrącił dwoje dzieci. Walczą o życie


Zbigniew Boniek dołączył do internetowego wyzwania

Hitem ostatnich kilku tygodni w polskim internecie stało się wyzwanie #Hot16Challenge, które miało na celu zebranie miliona złotych na pomoc lekarzom i szpitalom zmagającym się z pandemią koronawirusa. Początkowo krótkie utwory muzyczne prezentowali przedstawiciele polskiej sceny muzycznej, ale z czasem do inicjatywy przyłączyli się również inny artyści i popularni Polacy.

Już dawno udało się uzbierać planowaną kwotę, a wpłaty na konto zbiórki przekraczają w tej chwili ponad 3 miliony złotych! Mimo to do wyzwania dołączają kolejne znane osobistości. Tym razem swój utwór postanowił zaprezentować prezes PZPN Zbigniew Boniek, którego do wzięcia udziału w zabawie nominował satyryk krzysztof Materna.

Francuskie media przekazały smutną wiadomość. Nie żyje były piłkarz PSG. Miał zaledwie 24 lataFrancuskie media przekazały smutną wiadomość. Nie żyje były piłkarz PSG. Miał zaledwie 24 lataCzytaj dalej


Rap w wykonaniu prezesa PZPN stał się hitem internetu

Wideo z rapem prezesa Bońka pojawiło się na kanale Youtube Łączy Nas Piłka. W zaledwie kilka godzin filmik obejrzało blisko 50 tysięcy osób. Pod materiałem pojawiło się wiele pozytywnych i pochlebnych komentarzy. W swoim tekście szef polskiej piłki nie omieszkał nawiązać do planowanego wznowienia gry po przerwie spowodowanej wybuchem pandemii koronawirusa. “Wracamy do życia, piłki, grania” - śpiewa Boniek. Start PKO Ekstraklasy już 29 maja.

Źródło: Youtube Łączy Nas Piłka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny etap znoszenia obostrzeń w Polsce. Rzecznik rządu wyjawił szczegóły, padł termin
  2. Wszyscy myślą, że jest coraz lepiej. Media ujawniły jednak smutną prawdę. Epidemia w Polsce przyspiesza
  3. Robert Lewandowski ujawnił, skąd pomysł na imię drugiej córki. Nikt nie spodziewał się tak prostej odpowiedzi
  4. Niemieckie media przekazały fatalne wieści w sprawie Krzysztofa Piątka. Ogromny kłopot polskiego napastnika
  5. Reprezentant Polski boi się o kilkuletniego synka. Mówi, że może stracić go na zawsze
  6. Rząd wprowadza nowe zasady dotyczące urlopów. Możesz nie doczekać się wakacji wtedy, kiedy planujesz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News