Zbigniew Boniek
Youtube TVP Sport
Autor Piotr Mika - 29 Września 2020

Gazeta ponownie uderza w Zbigniewa Bońka. Lawina oskarżeń pod adresem prezesa PZPN

Zbigniew Boniek w ostatnim czasie musi odpierać wiele zarzutów pod swoim adresem, dotyczących zarówno kwestii sportowych jak i urzędowych. Prezesowi PZPN-u w jednym i drugim z pewnością nie pomogła akcja CBA, które weszło do siedziby polskiej centrali w celu zabezpieczenia dowodów w jednej z prowadzonych przez biuro spraw. Teraz były piłkarz znów znalazł się pod ostrzałem "Gazety Polskiej Codziennie".

Zbigniew Boniek nie zamierzał się przyglądać bezczynnie temu, jak jest atakowany przez dziennikarza "Gazety Polskiej" Piotra Nisztora i złożył pozew o naruszenie dóbr osobistych. Zamieszanie wokół prezesa PZPN-u wciąż jednak nie cichnie, a wszystko to ze względu na akcję CBA.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Kolejne województwo zakaże palenia w kominku. Szykuje się trudna zima
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"
Ewa Brodnicka w skąpym stroju stewardessy. Co za kształty, pokazała niemal wszystko (FOTO)Ewa Brodnicka w skąpym stroju stewardessy. Co za kształty, pokazała niemal wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Zbigniew Boniek atakowany przez "Gazetę Polską"

Ostatnie kontrowersje wokół byłego reprezentanta Polski są dość zawiłe. Piotr Nisztor wielokrotnie w swoich artykułach i materiałach wideo oskarżał obecnego prezesa PZPN-u m.in. o wykorzystywanie swojej pozycji w piłkarskiej centrali do prywatnych celów czy powiązania z SB. Zbigniew Boniek w końcu stracił cierpliwość i zaprzeczając wszystkim doniesieniom Nisztora skierował sprawę do sądu.

Sprawa stała się jednak jeszcze bardziej kontrowersyjna, ponieważ sędzia Rafał Wagner zakazł Nisztorowi publikacji jakichkolwiek materiałów na temat Bońka przez rok. To wywołało oburzenie i przez wielu jest postrzegane jako atak na wolność słowa. Przeciwnicy Zbigniewa Bońka niedługo potem znów dostali oręż do ręki, gdy CBA wkroczyło do siedzib PZPN-u, wojewódzkich związków piłkarskich oraz firmy Mikrotel, współpracującą z centralą. Teraz o sprawie przypomina "Gazeta Polska"

Piękna dziewczyna reprezentanta Polski wrzuciła gorące zdjęcie. Założyła bikini, ale wszystko widać (FOTO)Piękna dziewczyna reprezentanta Polski wrzuciła gorące zdjęcie. Założyła bikini, ale wszystko widać (FOTO)Czytaj dalej

"Prezes PZPN i konflikt interesów sprzed lat"

Taki tytuł nosi artykuł "Gazety Polskiej", w który budzi kolejne emocje. Dziennik przypomina o tym, że firma Mikrotel, która pośrednio współpracuje z PZPN-em w kwestiach marketingowych, jest kierowana przez brata i bratanka Zbigniewa Bońka. Gazeta informuje równieżo dotarciu do dokumentów świadczących o tym, że już za czasów pracy Zbigniewa Bońka w PZPN-ie, kierował on ... firmą Mikrotel.

- "GP" prześwietliła historię spółki rodziny szefa piłkarskiej centrali. Z dokumentów wynika, że do marca 2001 r. właścicielem i prezesem Mikrotelu był... Zbigniew Boniek, wówczas wiceprezes PZPN odpowiedzialny za marketing - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nietypowa kontrola policyjna. Zatrzymany kierowca nie wiedział, że jego samochód się pali
  2. Playstation 5: Rozebrał nowego pada DualSense na części i wrzucił zdjęcia do sieci. Nie uwierzysz, jak sprzęt wygląda od środka
  3. Ile zarabia Mariusz Pudzianowski? Znamy dokładne kwoty
  4. Wielka afera w polskim narciarstwie. Legenda stawia poważne zarzuty Apoloniuszowi Tajnerowi
  5. Królewskie powitanie Błachowicza w Polsce. Tak wjeżdżają tylko legendy (WIDEO)
  6. Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News