Zdrada
Twitter
Autor - 22 Stycznia 2020

Ten mecz pogrążył jego związek. Wpadł na zdradzie przez pójście na mecz z kochanką (WIDEO)

Zdrada tego mężczyzny została uwieczniona na nagraniu. Jeden z kibiców, który poszedł na mecz z kochanką, nie będzie go najmilej wspominał. W sieci dostępny jest materiał wideo z jego wpadki.

Zdrada w jego przypadku została pokazana w najgorszy możliwy sposób. Deyvi Andrade, bo o nim mowa, z całą pewnością nie będzie dobrze wspominał jednego z towarzyskich meczów, na który wybrał się wraz z kochanką.

Polskie siatkarki powalczą o awans. Pierwsza taka szansa od latPolskie siatkarki powalczą o awans. Pierwsza taka szansa od latCzytaj dalej

Zdrada została wykryta dzięki kamerze

To zdarzenie miało miejsce podczas sparingu dwóch ekwadorskich klubów - Barcelony SC oraz Delfin SC, który wygrali goście 0:1 po golu Carlosa Garcesa. O tym spotkaniu usłyszeli wszyscy kibice na świecie dzięki fanowi, który na ten mecz zabrał swoją kochankę. Na początku wydawało się, że ta osoba pozostanie nierozpoznana. Media w Ameryce Południowej i internauci szybko rozpoczęli poszukiwania.

Okazało się, że ten męczyzna to Deyvi Andrade. Szybko zidentyfikowano go za pomocą jego kont w mediach społecznościowych, na których sam zainteresowany się tłumaczył. Zdrada nie uszła mu na sucho.

Zdrada nie została mu wybaczona

- Już zniszczyliście mój związek. Czego chcecie więcej? Mam nadzieję, że to w żaden sposób wam nie służy, ponieważ ranicie nie tylko mnie, ale i Syna Bożego. Nie wiecie, jakie szkody psychicznie wyrządzacie przez waszą nienawiść skierowaną na mnie. Każdy zawodzi i każdemu możemy wybaczyć - napisał na swoim Facebooku.

- Gdyby na moim miejscu była kobieta to, co byście zrobili? W Internecie krążą różne filmy o niewiernych kobietach, ale nie są one tak bardzo wyśmiewane i piętnowane jak ja. Mam nadzieję, że nikt z was nie znajdzie się nigdy na moim miejscu. Do końca będę bronił mojej dumy i honoru mężczyzny. Wszyscy zawodzimy i wszyscy podejmujemy skruchę. Dziękuję tym, którzy zapraszali mnie do kościoła, abym próbował uzdrowić swój związek - dodał Ekwadroczyk.

ZOBACZ WIDEO ZE ZDRADĄ ANDRADE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żona Sławomira Peszki nie ma litości dla męża. "Jak ty czegoś nie odje... raz na pół roku, to nie jesteś sobą"
  2. Legendarny napastnik Legii Warszawa w Premier League? Trafi tam zamiast Piątka
  3. Polski sportowiec ośmieszony przez działaczy. Pieniądze ważniejsze, niż pamięć
  4. Gorzka prawda na temat Adama Małysza wyszła na jaw. Bezlitosne słowa byłego trenera
  5. Wisła Kraków daleka od bankructwa? Kolejny piłkarz w zespole
  6. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News