Zinedine Zidane
FAYEZ NURELDINE/AFP/East News
Autor - 15 Czerwca 2020

Zinedine Zidane wpadł w szał i zrugał zawodników. Nie wiedział, że wszystko się nagrywa (WIDEO)

Zinedine Zidane, trener Realu Madryt, w trakcie niedzielnego meczu z Eibarem nie krył poirytowania postawą swoich zawodników. Pomimo że w drugiej połowie meczu "Królewscy" prowadzili z Eibarem 3:1 Zidane żywiołowo tłumaczył piłkarzom, że ich gra powinna wyglądać inaczej.

W niedzielny wieczór Real Madryt podejmował u siebie Eibar i aby utrzymać dystans do Barcelony zespół Zinedine'a Zidane'a musiał zgarnąć trzy punkty. W pierwszej połowie "Królewscy" zagrali bardzo dobrze i zdobyli trzy bramki. Po zmianie stron sytuacja się zmieniła, pilkarze Realu przestali tworzyć zagrożenie pod bramką rywala i sami stracili bramkę.

1. Tragiczne doniesienia w sprawie Michaela Schumachera. Nie przejdzie ważnej operacji, słowa lekarza wywołują łzy
  2. Doczekaliśmy się, jest przełomowa decyzja PKP. Ogromna zmiana już wkrótce
Artur Szpilka pobił znanego polityka. Wszystko uchwyciły kamery (WIDEO)Artur Szpilka pobił znanego polityka. Wszystko uchwyciły kamery (WIDEO)Czytaj dalej

Zinedine Zidane nie zostawia suchej nitki na piłkarzach

Pierwsza połowa meczu z Eibarem to był koncert Realu. Po bramkach Kroosa, Ramosa oraz Marcelo gospodarze prowadzili 3:0 i wydawało się, że całkowicie kontrolują mecz. W drugiej połowie oddali oni inicjatywę gościom, co skończyło się stratą bramki, a tego trener Realu nie mógł zostawić bez komentarza. Podczas przerwy na uzupełnienie płynów jedna z kamer na stadionie uchwyciła moment, jak Zinedine Zidane krzyczy do swoich zawodników. - Na co czekamy? Aż strzelą drugą bramkę? Co my robimy? - pytał Zidane swoich zawodników.

Trudno powiedzieć, czy jego uwagi pomogły zespołowi, faktem jest jednak, że Real nie stracił już więcej bramek i można stwierdzić, że dość pewnie zdobył kolejne trzy punkty. To jednak nie wystarczyło, aby udobruchać trenera, który według portalu "Marca" urządził swoim piłkarzom awanturę również w szatni, już po zakończeniu meczu i zarzucił im że w drugiej połowie odpuścili sobie i nie grali z pełnym zaangażowaniem. Również na konferencji prasowej Zinedine Zidane skrytykował zespół, lecz był już dużo spokojniejszy.

Nie żyje partnerka ikony sportu. Znamy przyczyny śmierci kobietyNie żyje partnerka ikony sportu. Znamy przyczyny śmierci kobietyCzytaj dalej

Wyścig o mistrzostwo Hiszpanii

Real Madryt wciąż liczy w walce o końcowy triumf w obecnym sezonie LaLiga. Mecz z Eibarem był o tyle ważny, że dzień wcześniej swoje spotkanie wygrała prowadząca w tabeli Barcelona i aby nie pozwolić uciec katalończykom Real musiał wywalczyć trzy punkty. Zwycięstwa prowadzącej dwójki oznaczają, że tak jak przed przerwą spowodowaną koronawirusem pierwsze miejsce w LaLiga zajmuje Barca z przewagą dwóch punktów nad "Królewskimi"

6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie