Złota Piłka Lewandowski
Twitter
Autor Piotr Bernaciak - 2 Grudnia 2019

Znamy pierwsze oficjalne wyniki Złotej Piłki. Wiadomo już, na jakie miejsce liczyć może Robert Lewandowski

Złota Piłka zostanie wręczona najlepszemu piłkarzowi świata dzisiaj podczas wielkiej gali. Znamy już pierwsze wyniki głośnego plebiscytu. Dzięki temu wiemy, na jakie miejsce liczyć może polski przedstawiciel w gronie wyróżnionych.

Złota Piłka dla Roberta Lewandowskiego? Z pewnością chcieliby tego wszyscy polscy kibice, jednak na ten moment wydaje się, że jest to zdecydowanie niemożliwe. Od jakiegoś czasu mówi się, że niemalże na pewno nagrodę otrzyma Leo Messi, który zdeklasuje Virgila Van Dijka. Wciąż nie wiadomo jednak, które miejsce przypadnie polskiemu napastnikowi.

Co kilka godzin ujawniane są najnowsze informacje dotyczące plebiscytu. Wiemy już dzięki nim, o które miejsce może walczyć Robert Lewandowski. Złota Piłka jest już poza jego zasięgiem, ale wygląda na to, że Polak może liczyć na miejsce w czołówce. Zanosi się na to, że nasz jedyny reprezentant w zestawieniu będzie niemalże w samym czubie zestawienia.

Polski piłkarz zdewastował rynek miasta? Klub odnosi się do doniesień prasowychPolski piłkarz zdewastował rynek miasta? Klub odnosi się do doniesień prasowychCzytaj dalej

Złota Piłka dla Roberta Lewandowskiego? Jest jeden faworyt

Robert Lewandowski niemal na pewno nie zdobędzie Złotej Piłki. Mówi się, że niemal na pewno sięgnie po nią Leo Messi, który wyprzedzi Virgila Van Dijka. Według przecieku prosto z gali nasz reprezentant w zestawieniu ma znaleźć się w czołowej dziesiątce. Taka informacja z pewnością ucieszy każdego polskiego kibica. W teorii ten rezultat dobrze odzwierciedla dobry rok Polaka.

Na pochwałę zasługuje zwłaszcza drugie półrocze w wykonaniu naszego napastnika. Wydawałoby się, że w ostatnim okresie Robert Lewandowski nie miał sobie równych, jednak eksperci z całego świata prawdopodobnie nie ocenią go na tyle wysoko, by był w stanie zagrozić Messimu bądź nawet Van Dijkowi. Wszystko okaże się jednak około 20.30, gdy rozpocznie się gala.

Złota Piłka prawdopodobnie trafi do Leo Messiego

Pozostaje nam więc jedynie czekać na wyniki plebiscytu, który oficjalnie rozpocznie się już o 20.30. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi TVP.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski piłkarz zdewastował rynek miasta? Klub odnosi się do doniesień prasowych
  2. Gwiazdor Barcelony odejdzie z klubu? Ma dwie propozycje, transfer możliwy już zimą
  3. Jak zdobyć bilety na Euro 2020? Walka o miejsca na trybunach nie będzie łatwa
  4. Gwiazdor Ekstraklasy nie zagra do końca roku. Ma poważne problemy zdrowotne
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News