Żona Krzysztof Piątek
Instagram.com/paulynaaa_a
Autor Łukasz Kowalski - 6 Grudnia 2020

Żona Krzysztofa Piątka nagle poprosiła Polaków o pilną pomoc. Potrzebne jest natychmiastowe wsparcie, liczy się każdy grosz

Żona Krzysztofa Piątka w mediach społecznościowych zwróciła się do fanów z poważną prośbą. Razem ze swoim mężem, napastnikiem reprezentacji Polski postanowiła wesprzeć zbiórkę pieniędzy na rzecz prowadzonej przez Marcina Różalskiego i jego żonę fundacji. Zebrane środki mają trafić do stowarzyszenia "Różaland", które pomaga w opiece nad zwierzętami. Zebrane pieniądze mają być przeznaczone m.in.: Na zakup lekarstw i opłacenie weterynarzy.

    • Żona Krzysztofa Piątka w mediach społecznościowych zaapelowała do kibiców.
  • Paulina Piątek, razem ze swoim mężem wsparli stowarzyszenie "Różaland" prowadzone przez Marcina Różalskiego i jego żonę.
  • Środki mają pomóc w opłaceniu najważniejszych rzeczy związanych z ratowanymi zwierzętami.

Żona Krzysztofa Piątka w mediach społecznościowych postanowiła zwrócić się do swoich fanów z prośbą o pilną pomoc. Paulina Piątek postanowiła wykorzystać datę 6 grudnia, aby zaapelować o pomoc dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Nie żyje słynny piłkarz. Strzelił gola w finale mistrzostw EuropyNie żyje słynny piłkarz. Strzelił gola w finale mistrzostw EuropyCzytaj dalej

Żona Krzysztofa Piątka zaapelowała do kibiców

Za pomocą swoich mediów społecznościowych poprosiła fanów o wsparcie zbiórki na rzecz stowarzyszenie "Różaland", które prowadzi Marcin Różalski wraz z żoną. Fundacja polskiego zawodnika MMA niesie pomoc zwierzętom.

Zobacz także:Trwa zmasowana obława. 20-latek porwał dziecko i dopuścił się najgorszego

- Dzisiaj 6 grudnia, Mikołajki, data nieprzypadkowa. Razem z moim mężem chcielibyśmy was bardzo serdecznie poprosić o pomoc - oznajmiła Paulina Piątek na Instagramie.

- Zorganizowana przez nas zbiórka ma na celu niesienie pomocy zwierzakom znajdującym się w stowarzyszeniu Marcina Różalskiego i jego żony Marty - powiedziała żona napastnika Herthy Berlin. - Myślę, że Marcina wiele osób z was kojarzy. To człowiek o przeogromnym, złotym sercu - dodała.

Zobacz także:Coca-Cola zrywa współpracę z firmą Hofmana. Powód poraża

Paulina Piątek przekazała, że środki są najbardziej potrzebne na opłacenie najważniejszych rzeczy. Do opłacenia są m.in.: lekarstwa, bieżące i zaległe faktury od weterynarzy. Zebrane środki mają być przekazane właśnie na ten cel.

Była gwiazda Realu Madryt zagra w polskiej okręgówce? Trwają negocjacjeByła gwiazda Realu Madryt zagra w polskiej okręgówce? Trwają negocjacjeCzytaj dalej

Żona Piątka prosi o wsparcie na rzecz fundacji Marcina Różalskiego

Fundacja Marcina Różalskiego i jego żony Marty niesie pomoc poszkodowanym zwierzętom, głównie koniom. - Bardzo często wykupują je od handlarzy, którzy skazali te zwierzęta na śmierć i na rzeż - powiedziała Piątek.

Zbiórka nie ma wielkiego celu. Państwo Piątek chcą zebrać na pomoc dla "Różalandu" 15 tysięcy złotych. Jeżeli się uda zebrać taką kwotę, to żona napastnika reprezentacji Polski zadeklarowała, że razem z mężem dołoży drugie tyle.

- Pomaganie należy zacząć od siebie. Jeśli tylko uda nam się zebrać całą kwotę ze zbiórki, drugie tyle zobowiązujemy się przekazać od siebie. Bądźmy wszyscy dobrymi Mikołajami - powiedziała Paulina Piątek.

Sam Krzysztof Piątek już zrobił kibicom i swojej małżonce prezent mikołajkowy. Polak został bohaterem piątkowych derbów Berlina. Napastnik pojawił się na boisku po przerwie i zapewnił wygraną Hercie nad Unionem 3:1, strzelając dwa gole.

Polski napastnik na razie nie może uznać obecnego sezonu za udany. Do tej pory zagrał w 10 spotkaniach, ale na boisku spędził 388 minut. W tym czasie strzelił trzy gole i zanotował dwie asysty.

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News