Ewa Bilan-Stoch
Instagram/ewabilanstoch
Autor - 10 Lutego 2020

Żona Kamila Stocha ma oryginalną pasję. Pokazała przerażające zdjęcia (FOTO)

Żona Kamila Stocha regularnie pojawia się w mediach społecznościowych. Znana jest nie tylko z tego, że z całych sił stara się dopingować swojego męża. Ma bardzo ciekawe hobby, w którym się spełnia.

Żona Kamila Stocha bardzo wspiera swojego męża. Razem z utytułowanym polskim skoczkiem tworzy bardzo zgraną parę, która znajduje czas na to, by poświęcać się swoim pasjom.

Grad goli, czerwona kartka i wielki powrót. To były szalone Derby MediolanuGrad goli, czerwona kartka i wielki powrót. To były szalone Derby MediolanuCzytaj dalej

Żona Kamila Stocha ma bardzo interesującą pasję

Wiadomo, że dla Kamila Stocha są to skoki narciarskie. 32-latek w tym sezonie spisuje się dobrze, w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata zajmuje szóste miejsce, ale do piątego Mariusa Lindvika traci tylko 14 punktów. Prowadzącej czwórki, w której znajduje się Dawid Kubacki, raczej niestety nie wyprzedzi.

Z kolei Ewa Bilan-Stoch pasjonuje się fotografią. Aktualnie jest w Afryce, gdziue poznaje zupełnie inną kulturę. Na jednym ze zdjęć, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie, pokazała coś przerażającego. Fotografia, która pokazuje uśmiechniętą dziewczynkę, ma zupełnie inne oblicze niż mogłoby się wydawać.

- To blizny. Policzki są wypalane zgodnie z tradycją plemienia, niestety - napisała pod zdjęciem żona Kamila Stocha.

Polski skoczek załamany swoją formą. Opublikował pełen goryczy wpisPolski skoczek załamany swoją formą. Opublikował pełen goryczy wpisCzytaj dalej

Żona Kamila Stocha jest aktualnie w Afryce

Ewa Bilan-Stoch podczas ostatnich zawodów Pucharu Świata w Zakopanem zorganizowała wernisaż, podczas którego zaprezentowała chociażby wszystkie medale zdobyte przez Kamila Stocha. Żona polskiego skoczka lubi tworzyć wystawy zdjęć. Możliwe, że kolejną zrobi po tym, jak wróci z Afryki.

Żona Kamila Stocha fotografią zajmuje się zawodowo, ma nawet dyplom Krakowskiej Szkoły Artystycznej. Jak wskazują jej hasztagi typu ""Gdzie Chuck Norris nie może, tam baby dają radę", "baba powinna siedzieć w domu", ona wcale nie lubi siedzieć w miejscu.

ZOBACZ ZDJĘCIA WYKONANE PRZEZ EWĘ BILAN-STOCH:

Ewa Bilan Stoch

Ewa Bilan Stoch

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tak źle nie było od dawna. Wiemy, czego brakuje reprezentacji Polski w skokach
  2. Nowy plan dla polskich skoczków. Ma zaprocentować w końcówce sezonu
  3. Niemieckie media zachwycone Krzysztofem Piątkiem. Widzą w nim nowego Lewandowskiego
  4. Kibole Legii Warszawa atakują własnego zawodnika. Kiedyś już go pobili
  5. Samobój nie z tej ziemi w meczu PSG. Obrońca zachował się jak rasowy snajper (WIDEO)
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News