Adam Małysz
youtube.com/wirtualnapolska
Autor Mateusz Wysokiński - 11 Maja 2020

Mało kto zdawał sobie sprawę. Adam Małysz zdradził wielki sekret. Prawda wyszła po latach

Adam Małysz jest postacią, która na zawsze zapisała się złotymi zgłoskami w historii polskiego sportu. Medalista olimpijski, który przez lata z dumą reprezentował Polskę ma wielki sekret, którym nie dzieli się za często. Prawda na temat biografii mistrza wyszła dopiero po latach, a sam mistrz może pochwalić się sukcesem porównywalnym do dokonań sportowych.

Adam Małysz jest kojarzony przede wszystkim ze skokami narciarskimi, w których święcił największe tryumfy. Mimo że skoczek próbował swoich sił w rajdach samochodowych, to może pochwalić się także innym osiągnięciem. Mało kto zdaje sobie sprawę, ale w biografii Małysza znajdują się wątki, którymi sam sportowiec może się pochwalić. Okazuje się, że sukcesy sportowe to niejedyne zwycięstwa, jakie osiągał w swoim życiu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
  3. <
Justyna Żyła próbowała ukryć całą prawdę. Tajemnica wyszła na jaw. Jest związana z MałyszemJustyna Żyła próbowała ukryć całą prawdę. Tajemnica wyszła na jaw. Jest związana z MałyszemCzytaj dalej

Adam Małysz niechętnie mówi o swoim sekrecie. Prawda wyszła na jaw

Mimo że wielu kibiców pamięta, że Adam Małysz przed latami swojej kariery sportowej pracował w budowlance i próbował swoich sił w rajdach samochodowych będąc na sportowej emeryturze, to w biografii skoczka znajduje się także jeden, ciekawy sekret. Okazuje się, że polski mistrz został namówiony przez rajdowca Jakuba Brzezińskiego do podjęcia wyższego wykształcenia. Polski skoczek zaczął chodzić na zajęcia na Politechnikę Częstochowską, gdzie wykłada ojciec kierowcy. Był on też promotorem jego pracy.

Ostatecznie, Adam Małysz może pochwalić się tytułem licencjata na kierunku Turystyka i Rekreacja. Swoją pracę dyplomował poświęcił rodzimej Wiśle i zatytułował ją "Produkt turystyczny i jego promocja na przykładzie miasta Wisły". Mistrz obronił pracę na ocenę bardzo dobrą.

Zlatan Ibrahimović pochwalił się nowym samochodem. Ale cacko, auto jak marzenie (FOTO) Zlatan Ibrahimović pochwalił się nowym samochodem. Ale cacko, auto jak marzenie (FOTO) Czytaj dalej

Adam Małysz bardzo cieszył się ze swojego sukcesu

Zdobycie wyższego wykształcenia przez Adama Małysza bardzo go ucieszyło i swojej radości nie krył w mediach. Mówił, że nauka, jak też pisanie pracy przyspożyło mu co prawda dużo stresu, ale sam czuje się bogatszy o wiedzę.

- Z jednej strony to była przyjemność, a też możliwość dowiedzenia się wielu rzeczy, których jako mieszkaniec nie znałem. Myślę, że tę pracę mógłby też burmistrz przeczytać, żeby trochę się dowiedzieć. - mówił Małysz o swojej pracy dyplomowej.

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Ostrzeżenia dla milionów Polaków. Trzeba bardzo uważać, wprowadzono pierwszy stopień
   2. Amerykański bombowiec przeleciał nad Polską. Huk maszyny nad Warszawą
   3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
   4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
   5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
   6. Następny krok w powrocie do normalności. Dziś zostaną otwarte kolejne miejsca, wielu będzie zachwyconych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News