Adam Małysz Dmitrij Wasiljew
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 19 Kwietnia 2020

Rywal Adama Małysza przeszedł poważną operację. Legenda wróci do skoków

Adam Małysz w ostatnich latach nie skacze już jako zawodnik, ale za to na skoczniach wciąż pojawiają się jego nieco młodsi rywale. Jeden z nich niebawem wróci do rywalizacji, co z pewnością ucieszy starszych fanów.

Adam Małysz przez lata swojej kariery mierzył się z wieloma znakomitymi zawodnikami i nie sposób ich wszystkich wymieniać. Podczas oglądania rywalizacji z udziałem naszego orła fani z Polski doskonale zaznajomili się ze skoczkami biorącymi udział w zawodach Pucharu Świata. Co ciekawe, jeden z dawnych rywali Adama Małysza wciąż nie zamierza kończyć swojej serii występów.

Jak się okazuje, jego plan to dalsze występy w Pucharze Świata. Nie da się ukryć, że po 40. roku życia kolejne skoki wcale nie muszą stać na najwyższym poziomie, choć Adam Małysz zdołał udowodnić, że można jeszcze prezentować się doskonale pomimo wielu lat na karku. Jego dawny kolega z pewnością chciałby podążyć śladami Polaka i zakończyć karierę równie efektownie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz zdradził swój największy sekret. Te zdjęcia mówią wszystko, wielka niespodzianka (FOTO)
  2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze
Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. "Nie będę startować na siłę"Czytaj dalej

Adam Małysz skończył karierę w wielkiej formie

Gdy Adam Małysz kończył karierę, niewątpliwie wciąż był w znakomitej dyspozycji i mógłby pokusić się o jeszcze jeden lub dwa sezony rywalizacji. Mógłby także starać się walczyć tak długo, jak Noriaki Kasai. Polak stwierdził jednak, że najlepiej będzie zejść ze sceny niepokonanym i zakończył bogatą karierę na własnych warunkach, za co należy mu się szacunek.

Podobnie zrobić zamierza Dmitrij Wasiljew, 40-letni skoczek z Rosji. Od dawna występuje on w Pucharze Świata, bo swoją rywalizację wśród najlepszych skoczków zaczął w 1998 roku, jednak nie oznacza to, że zamierza poddawać się już teraz. Nieco wcześniejsze zakończenie sezonu pozwoliło mu na zoperowanie kolana. Jak sam informuje, czekał na taką możliwość wiele lat i w końcu udało się skorzystać z przymusowej przerwy.

Patogwiazda Fame MMA publikuje odważne zdjęcie. Tylko dla dorosłych (FOTO)Patogwiazda Fame MMA publikuje odważne zdjęcie. Tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Adam Małysz skończył karierę lata przed Wasiljewem

Rosjanin zoperował kolano i jeżeli Letnie Grand Prix zostanie zorganizowane, to najpewniej weźmie w nim udział. Na ten moment trudno ocenić, czy tak właśnie będzie, jednak nieco bardziej prawdopodobne jest to, że zimą doczekamy się kolejnej edycji Pucharu Świata. Co ważne, to nie musi być wcale ostatnia edycja zawodów z udziałem doświadczonego Rosjanina.

źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kraj, w którym sytuacja jest najgorsza. Wcale nie USA czy Włochy, wielu będzie zaskoczonych
  2. Służby pilnie poszukują klientów Lidla. Robiłeś wtedy zakupy? Natychmiast zgłoś się do sanepidu
  3. Xavi i Iniesta wrócą do Barcelony? Zadziwiające doniesienia hiszpańskich mediów
  4. Kibice na całym świecie w żałobie. Mistrz świata zginął, osierocił czwórkę dzieci
  5. Patogwiazdor Fame MMA został dziennikarzem. Sprowadził kontrowersyjnego gościa
  6. Aż 7 banków ostrzega swoich klientów przed kłopotami. Przygotuj się na problemy z dostępem do pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News