Agnieszka Radwańska poród
Instagram - Agnieszka Radwańska/@aradwanska
Autor Łukasz Kowalski - 19 Lipca 2020

Agnieszka Radwańska już urodziła? Gwiazda tenisa opublikowała nowe zdjęcie (FOTO)

Agnieszka Radwańska w wakacje miała po raz pierwszy zostać mamą. Niedawno Polka udzieliła wywiadu, w którym udzieliła wywiadu, że nie może doczekać się porodu. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, które rozwiązuje wszelkie wątpliwości. Kibice już od kilku tygodni wiedzą, czy była polska tenisistka urodzi chłopca czy dziewczynkę.

Agnieszka Radwańska jesienią ubiegłego roku ogłosiła, że razem ze swoim mężem Dawidem Celtem spodziewa się pierwszego dziecka. Była tenisista poinformowała kibiców, że dziecko przyjdzie na świat w wakacje. Fani z niecierpliwością wyczekują wieści o narodzinach pierwszego dziecka byłej gwiazdy tenisa.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Smutna wiadomość obiegła świat. Nie żyje były reprezentant Argentyny, wychował Diego Maradonę
  2. Kolejne europejskie miasto zrywa współpracę z Polską. Powód jest poważny
Piotr Żyła w swoim stylu podsumował medialną awanturę z żoną. Zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów (FOTO)Piotr Żyła w swoim stylu podsumował medialną awanturę z żoną. Zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów (FOTO)Czytaj dalej

Agnieszka Radwańska ujawniła czy już urodziła

Niedawno "Isia" zorganizowała "Baby Shower", na którym wyjawiła płeć swojego dziecka. Na przyjęciu zorganizowanym pod koniec czerwca pojawiła się plejada gwiazd z jej siostrą Urszulą na czele. Na przyjęciu Radwańskiej zjawiły się także Marta Domachowska, Klaudia Jans-Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka, Paula Kania czy Alicja Rosolska, oraz znana aktorka Małgorzata Socha. Na przyjęciu wyjawiono także płeć dziecka. Balonowy napis "BABY BOY" zdradził, że będzie to chłopiec.

Kilka dni temu „Isia” udzieliła wywiadu stacji TVP Sport, w którym zdradziła, jak się czuje. W ubiegłym tygodniu, tenisistka będąc w zaawansowanej ciąży, wzięła udział w programie „Niedziela z tenisem”. Podczas rozmowy Radwańska wyznała, jak przebiega ciąża, i że nie może się doczekać, aż urodzi swojego syna.

- Na zdrowie nie narzekam. Oczywiście, to końcówka, więc bywa ciężko, ale wiem, że inne kobiety mają gorzej. Nie mogę się doczekać rozwiązania i jestem już jak na szpilkach – mówiła kilka dni temu Radwańska.

Lewandowscy bawili się na weselu. Wyglądali jak milion dolarów, wiemy ile kosztuje sukienka Anny (FOTO)Lewandowscy bawili się na weselu. Wyglądali jak milion dolarów, wiemy ile kosztuje sukienka Anny (FOTO)Czytaj dalej

Zdjęcie Radwańskiej nie pozostawia wątpliwości

W niedzielę była tenisistka zamieściła zdjęcie, które zdradza kibicom, czy „Isia” poród ma już za sobą. Radwańska opublikowała zdjęcie, na którym widać jak wypoczywa w fotelu. Widać na nim, że starsza z sióstr Radwańskich poród ma jeszcze przed sobą. Ciąża Radwańskiej jest widocznie zaawansowana, ale fani na jej potomka będą musieli jeszcze poczekać.

Jeszcze przed porodem Agnieszka Radwańska postanowiła zadbać o swoje wykształcenie. Pod koniec czerwca „Isia” za pomocą swoich mediów społecznościowych poinformowała, że skończyła Akademię Wychowania Fizycznego i zdobyła tytuł magistra. - No i stało się... jestem Panią Magister. Dziękuję serdecznie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie za umożliwienie mi obrony pracy jeszcze przed narodzinami dziecka. Dziękuję za wszystkie lata i wyrozumiałość - napisała pod zdjęciem.

Agnieszka Radwańska dziecko

(fot: Instagram - Agnieszka Radwańska)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka i Lidl zaostrzają walkę o klientów. My tylko na tym zyskamy, szykują się ostre cięcia cen
  2. Fascynujący widok. Tak wygląda wnętrze Saturna
  3. Wielkie zmiany w Polonii Warszawa. Właściciel klubu chce zmiany herbu, odebrało nam mowę (FOTO)
  4. Jerzy Brzęczek zaskoczy kibiców. Media: Selekcjoner powoła znanego gracza, to będzie jego debiut
  5. Włoskie media nie mają wątpliwości. Arkadiusz Milik podjął decyzję w sprawie transferu, wiemy gdzie ma trafić
  6. Wideo - Niezwykle dramatyczny wypadek na autostradzie A1. Samochód mocno dachował po staranowaniu przez ciężarówkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News