Anna Lewandowska karmi
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Łukasz Kowalski - 6 Sierpnia 2020

Anna Lewandowska pokazała, jak karmi piersią. Zrobiła to w nietypowym miejscu (FOTO)

Anna Lewandowska od lat jest jednym z największych autorytetów w Polsce w kwestiach sportu i zdrowego odżywiania. Od czasu pierwszej ciąży stała się także autorytetem w kwestiach parentingowych. Niedawno trenerka zamieściła zdjęcie, którym wywołała poruszenie.

Anna Lewandowska od lat jedną z czołowych polskich ekspertek w kwestii zdrowego odżywiania oraz sportu. Trzy lata temu trenerka po raz pierwszy została mamą i od tamtego czasu jest także jednym z autorytetów wśród Polek w kwestii ciąży i wychowania dzieci.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. Gigantyczne problemy na polskim lotnisku. Pasażerowie nie wiedzieli, co się dzieje. Konsekwencje mogły być druzgocące
Gdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Kamil Stoch, odebrało nam mowę. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawyGdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Kamil Stoch, odebrało nam mowę. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawyCzytaj dalej

Anna Lewandowska karmiła piersią w miejscu publicznym

W maju tego roku na świat przyszła druga córka Anny i Roberta Lewandowskich - Laura. Od tamtego czasu trenerka ma grafik niezwykle napięty. Pod koniec czerwca, niespełna dwa miesiące po porodzie trenerka rozpoczęła swoje nowe przedsięwzięcie, w którym pomaga kobietom w codziennym treningu.

Sportsmenka rozpoczęła serię transmisji na żywo, podczas których pokazuje przykładowe plany treningowe i ćwiczenia, które można wykonać samemu w domu. Oprócz tego Polka publikuje przykładowe dzienne jadłospisy. Lewandowska do swoich transmisji zaprasza wiele znanych postaci m.in.: aktorkę Katarzynę Zielińską czy siatkarza Andrzeja Wronę.

Trenerka w ciągu kilku ostatnich tygodni zaczęła się coraz bardziej angażować społecznie. Jakoś czas temu opublikowała zdjęcie, pod którym poruszyła temat samoakceptacji i kanonów piękna. Lewandowska wyznała we wpisie, że sama przez długi czas narzucała na siebie zbyt wielką presję w tych kwestiach.

Lekarze długo walczyli o życie Fabio Jakobsena. Z samego rana na Tour de Pologne zwołano pilną konferencję prasowąLekarze długo walczyli o życie Fabio Jakobsena. Z samego rana na Tour de Pologne zwołano pilną konferencję prasowąCzytaj dalej

Lewandowska o karmieniu piersią

Pod ostatnim zdjęciem Anny Lewandowskiej na Instagramie, trenerka znów poruszyła ważny społecznie temat, który do tej pory wywołuje w Polsce kontrowersje. Trenerka zamieściła fotografię, na której widać jak karmi piersią małą Laurę. Lewandowska robiła to w nietypowym miejscu, bo w parku nad wodą. Wszystko w związku ze światowym tygodniem karmienia piersią.

- Większość mam każdego dnia spotyka wiele wyzwań. Zgodzicie się ze mną? Wiele obowiązków, praca, dzieci, trening... Jednym z nich jest karmienie piersią, w różnych porach i w najprzeróżniejszych miejscach. O ile oczywiście możemy karmić piersią i kiedy nie ma przeciwskazań - napisała Lewandowska na swoim profilu na Instagramie.

Do zdjęcia dołączyła także kilka faktów związanych z karmieniem piersią i poprosiła swoje fanki o podzielenie się swoimi doświadczeniami w tej sprawie. Pod zdjęciem w godzinę pojawiło się prawie 70 tysięcy polubień i masa komentarzy fanek Lewandowskiej, które odpowiedziały na jej wyzwanie.

Anna Lewandowska karmi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Odzyskają swoje dawne emerytury. Świadczenia obniżono ponad 40 tys. osób
  2. Mrówki stworzyły żywy most by napaść na gniazdo os. Niesamowite nagranie
  3. Lekarze długo walczyli o życie Fabio Jakobsena. Z samego rana na Tour de Pologne zwołano pilną konferencję prasową
  4. Polski sport w żałobie. Z samego rana dowiedzieliśmy się o śmierci legendy, dawnego selekcjonera
  5. Zatrważające wiadomości potwierdziły się. Koronawirus w reprezentacji Polski, ośrodek został zamknięty
  6. Dziwne oznaczenia na radiowozach - Co oznaczają? Bardzo ważne

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News