Anna Lewandowska miss Niemiec
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 15 Lutego 2020

Anna Lewandowska weźmie udział w wyborach Miss Niemiec. Polka oznajmiła wspaniałą wiadomość

Anna Lewandowska postanowiła pochwalić się fanom akcją, w której weźmie niebawem udział. Wielu z nich wyraziło wielkie zdziwienie w związku z ogłoszeniem. Mało kto spodziewał się, że kobieta zaangażuje się w tak wielkie wydarzenie.

Anna Lewandowska znana jest powszechnie ze swojej działalności na rynku fitness, dzięki której dorobiła się gigantycznej sławy. Nie chciała ona poprzestać jedynie na życiu jako żona najsłynniejszego polskiego piłkarza i uruchomiła własny biznes, dzięki któremu jest obecnie jedną z najbardziej znanych Polek na całym świecie. Cieszy się szacunkiem także poza granicami naszego kraju.

Doskonale udowadnia to decyzja o tym, by wzięła ona udział w wyborach na Miss Niemiec. Oczywiście nie została ona zaproszona jako jedna z kandydatek, jednak mimo wszystko należy wspomnieć o tym, że organizatorzy nie zapomnieli o niej i postanowili zaprosić ją do wzięcia udziału w tak wielkim i powszechnie śledzonym wydarzeniu. O wszystkim poinformowała na Instagramie.

Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzjęArkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzjęCzytaj dalej

Anna Lewandowska zaproszona do udziału w wyborach Miss Niemiec

Anna Lewandowska lwią część swoich poradników i materiałów prowadzi w języku polskim, jednak nie oznacza to, że nie korzystają z nich osoby spoza naszego kraju. Jest ona bardzo rozpoznawalna również w Niemczech, gdzie żyje na co dzień wraz ze swoim mężem. Polka jest powszechnie rozpoznawana nie tylko na trybunach Allianz Areny w trakcie meczów Roberta Lewandowskiego.

Teraz zainteresowanie jej osobą objawiło się w postaci zaproszenia do wzięcia udziału w wyborach Miss Niemiec. Kobieta nie będzie oczywiście uczestniczką, lecz jurorką w trakcie całego wydarzenia. Wszystko ogłosiła na swoim Instagramie, pokazując, że zaproszono ją do Europa-Park w miejscowości Rust, by wzięła udział w wyjątkowym wydarzeniu.

Ogromny sukces Magdy Linette. Polka wygrała i awansowała do wielkiego finału, coś niesamowitegoOgromny sukces Magdy Linette. Polka wygrała i awansowała do wielkiego finału, coś niesamowitegoCzytaj dalej

Anna Lewandowska wyróżniona przez Niemców

Dlaczego ta edycja wyborów Miss Niemiec jest wyjątkowa? Wszystko przez to, że tym razem po raz pierwszy jury stanowić będą wyłącznie kobiety. Do tej pory nic takiego się nie zdarzało, jednak Anna Lewandowska ma szansę zapisać się w historii. O wydarzeniu pisać będą media z całego świata, a to właśnie Polka będzie miała swój wpływ na wybór najpiękniejszej Niemki.

Zobacz także:

  1. Legia Warszawa odwołuje się od decyzji Komisji Ligi. Mocne oświadczenie Wojskowych
  2. Włoski dziennikarz bezlitosny dla Wojciecha Szczęsnego. "Kibice woleli Buffona"
  3. Trzęsienie ziemi w polskim klubie. Najpierw odszedł trener, teraz prezes
  4. Nagły atak zimy nie przeszkodził piłkarzom. Bramkarz wcielił się w Adama Małysza (FOTO)
  5. Polscy skoczkowie przejdą specjalne testy. Badanie sprawdzi ich moc
  6. Walka z czasem i śmiertelną chorobą. Robert Lewandowski pierwszy raz poprosił o pomoc

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News