Anna Lewandowska
Instagram.com/annalewandowskahpba
Autor Piotr Mika - 26 Września 2020

Aż trudno uwierzyć, czym zajmuje się mama Anny Lewandowskiej. Jest doskonale znana wielu Polakom

Anna Lewandowska w ostatnim czasie odnosi wiele sukcesów, choć z pewnością ma również powody do zmartwień z powodu kłopotów prawnych swojego męża Roberta Lewandowskiego. Teraz jednak musi być szczególnie dumna ze swojej mamy, która przez ostatnie lata pracowała nad niezwykle ważnym projektem.

Anna Lewandowska pochwaliła się niedawno przed milionami obserwujących występem swojej mamy w jednym z odcinków "Dzień Dobry TVN". W rozmowie z dziennikarzami TVN-u Maria Stachurska opowiadała o tym, nad czym pracowała w ostatnich latach, czyli niezwykłym filmie o jednej z jej krewnych.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poważna kontuzja gwiazdy reprezentacji Polski. Nie zobaczymy jej na Euro w tym roku, polska piłka ręczna ma problem
  2. Lepiej uszykuj gotówkę, będą problemy z bankami. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  3. \Polscy kibice w żałobie. Nie żyje były piłkarz kultowej polskiej drużyny, znały go tysiące Polaków
Justyna Kowalczyk przekazała tysiącom Polaków radosną wiadomość. Wszystko utrzymywała w tajemnicy, gratulujemyJustyna Kowalczyk przekazała tysiącom Polaków radosną wiadomość. Wszystko utrzymywała w tajemnicy, gratulujemyCzytaj dalej

Anna Lewandowska dumna ze swojej mamy

Wczoraj informowaliśmy o niezwykłych więzach rodzinnych Marii Stachurskiej i jej córki, Anny Lewandowskiej, z niezwykła w polskiej historii postacią - Stanisławą Leszczyńską. Kobieta, znana również jako "Położna z Auschwitz", jest cioteczną prababcią Anny. Okazało się, że Maria Stachurska postanowiła opowiedzieć niezwykłą historię Stanisławy Leszczyńskiej tworząc film dokumentalny.

W "Dzień Dobry TVN" mama Anny Lewandowskiej opowiadała o swojej produkcji, do której stworzyła scenariusz oraz sama zajęła się jego reżyserią. Maria Stachurska nad filmem pracowała przez 2,5 roku, starając się zebrać jak najwięcej faktów na temat swojej ciotecznej babci. Ostatecznie w tym roku film "Położna" nareszcie doczekał się premiery.

Tak wygląda dom Roberta Lewandowskiego. Kosztuje miliony złotych, niewiarygodne luksusy (FOTO)Tak wygląda dom Roberta Lewandowskiego. Kosztuje miliony złotych, niewiarygodne luksusy (FOTO)Czytaj dalej

Kim była "Położna z Auschwitz"?

Stanisława Leszczyńska jest postacią niezwykłą, która przeżyła pobyt w obozie zagłady w Oświęcimiu. Trafiła tam w 1943 roku i zgodnie ze swoim powołaniem i wykształceniem zajęła się przyjmowaniem porodów. Jako położna Stanisława Leszczyńska przyjęła w Auschwitz ponad 3 tysiące porodów, nie tracąc żadnego dziecka ani matki. Anna Lewandowska musi być niezwykle dumna ze swoich korzeni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. W "Milionerach" zadano niespodziewane pytanie. Nie do wiary, że padło na wizji
  3. Szalony plan organizatorów mundialu. Cała reprezentacja ma zagrać w europejskiej lidze
  4. Znamy cenę za Kyliana Mbappe. Real Madryt tylko uśmiechnął się pod nosem
  5. Porażające informacje z Turcji. Żona zleciła zabójstwo znanego piłkarza
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News