Artur Boruc
Facebook Artur Boruc
Autor Piotr Mika - 12 Sierpnia 2020

Artur Boruc migdali się z żoną na basenie. Uczucie aż kipi (FOTO)

Artur Boruc stał się bohaterem jednego z najgłośniejszych powrotów do Ekstraklasy ostatnich lat. Doświadczony bramkarz po 15 latach zagranicznej kariery zdecydował się wrócić do Legii Warszawa, z której właśnie wyruszał w świat w 2005 roku. Oprócz treningów w zespole mistrza Polski, 40-letni zawodnik znajduje również czas na relaks z żoną.

Artur Boruc mimo 40 lat na karku wydaje się być idealnym wzmocnieniem dla Legii Warszawa przed obecnym sezonem. Polak ma zapewnić spokój w bramce stołecznego zespołu, który początek rozgrywek 2020/2021 będzie miał bardzo intensywny.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. Polscy studenci zaginęli za granicą. Rodzina prosi o pomoc
Nowa dziewczyna Piotra Żyły pokazała swoje obłędne ciało. Justyna pęknie z zazdrości? (FOTO)Nowa dziewczyna Piotra Żyły pokazała swoje obłędne ciało. Justyna pęknie z zazdrości? (FOTO)Czytaj dalej

Artur Boruc bawi się w basenie

Nie samym treningiem jednak piłkarze żyją, a Artur Boruc postanowił na swoim Facebooku udostępnić zdjęcie z żoną, które wywołało falę pozytywnych komentarzy wśród kibiców stołecznego zespołu i trudno się im dziwić.

Golkiper Legii wrzucił rano zdjęcie, na którym spędza czas w basenie razem z żoną, czule ją obejmując. - Dzień dobry! - napisał krótko Artur Boruc pod fotką i nie trzeba było długo czekać na odpowiedź ze strony fanów. Większość życzyła małżonkom miłego dnia, choć nie zabrakło także żartów. - Hej Artur, do roboty, puchary czekają. Na zabawę przyjdzie czas. - "strofuje" golkipera jeden z fanów.

Artur Boruc

Izraelczyk został zawodnikiem Unii Oświęcim. Rabini są wściekli, mówią o Izraelczyk został zawodnikiem Unii Oświęcim. Rabini są wściekli, mówią o "nożu w plecy"Czytaj dalej

Stary wyjadacz na trudne czasy

Sprowadzenie Artura Boruca to dla Legii niezwykle ważny ruch. Mimo już 40 lat polski bramkarz wciąż prezentuje formę, która powinna wystarczyć na poziom polskiej Ekstraklasy, czy nawet eliminacji do Ligi Mistrzów. Mistrz Polski zapewnił sobie spokój w bramce, przynajmniej na ten sezon, przy okazji robiąc świetny ruch marketingowy. Dla kibiców powrót Artura Boruca to bardzo ważne wydarzenie, co tylko umacnia pozycję Legii na polskiej scenie piłkarskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najbardziej imponujące polskie banknoty okolicznościowe. Nowy banknot z Piłsudskim nawet się nie umywa do reszty?
  2. Na planecie w Układzie Słonecznym może istnieć życie. Pod powierzchnią znajduje się ciekły ocean
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News