Barcelona
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 13 Kwietnia 2020

Czarne chmury zebrały się nad Barceloną. "Ten klub jest bankrutem"

Barcelona nie ma dobrej passy. Od wielu tygodni o klubie częściej mówi się w kontekście kolejnych kontrowersji niż świetnej postawie piłkarzy na boisku. Zdiagnozować aktualne problemy “Dumy Katalonii” postanowił kandydat na nowego prezydenta klubu, który uważa, że obecne władze się skompromitowały.

Barcelona w najbliższym czasie może przejść prawdziwą rewolucję. I nie chodzi tutaj tylko o wymianę kilku piłkarzy, a gruntowną przebudowę klubu. Plan na to ma kandydat w wyborach na prezydenta klubu Victor Font, który zarzuca obecnym działaczom szereg złych dla drużyny decyzji.

Wojciech Szczęsny został upokorzony we Włoszech. Długo nie mógł uwierzyć w to, co się stałoWojciech Szczęsny został upokorzony we Włoszech. Długo nie mógł uwierzyć w to, co się stałoCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch ujawnił, co będzie robić po zakończeniu kariery. Wielu się zdziwi, mistrz ma zaskakujący plan
  2. RP: Polacy wymyślili lek na koronawirusa


Barcelona znajduje się u progu zmian. W kryzysie na jaw wychodzą nieprawidłowości w działaniach zarządu

Nowe niepokojące wieści dla kibiców Barcelony docierają ze stolicy Katalonii. Klub pogrąża się w chaosie, co nie jest tylko medialnym sloganem, a faktycznym stanem rzeczy. Do dymisji podało się aż sześciu członków zarządu z powodu fatalnego zarządzania klubem, ciągłych kontrowersji wobec agencji medialnej, oraz niepewnej przyszłości w obliczu panującej pandemii.

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach kataloński dziennik “Sport” ujawnił wyniki przeprowadzonego śledztwa, dotyczącego umowy Barcelony z agencją, która prowadzi konta klubu w mediach społecznościowych. Wynagrodzenie za tego typu usługę powinno wynosić 120-150 tysięcy euro. Jak się okazało, klub płacił około 980 tysięcy!

Polski dziennikarz zaatakował Roberta Lewandowskiego. Polski dziennikarz zaatakował Roberta Lewandowskiego. "To prymitywny szpan"Czytaj dalej


“Barcelona to bankrut”. Szokujące doniesienia na temat zasłużonego klubu

Sytuację postanowił wykorzystać kandydat na nowego prezydenta “Barcy” Victor Font. Wystosował on list otwarty do mediów, w którym zwraca uwagę na szereg nieprawidłowości i błędów za czasów rządów Josepa Bartomeu. Font uważa, że “klub to bankrut ekonomiczny i moralny”. Wskazał sytuacje, które mocno nadszarpnęły reputację zasłużonego klubu i stwierdził, że potrzebne są zdecydowane zmiany.

"Musimy zacząć od zera. Mimo sukcesów sportowych w wielu dyscyplinach, jest brak przejrzystości i głód generowania większych dochodów niż reszta" - cytuje jego słowa dziennik “AS”.

Victor Font na razie z uwagi na pandemię koronawirusa wstrzymuje się z żądaniem zorganizowania wyborów, jednak chce, by Josep Bartomeu przekazał opinii publicznej pełną informację o faktycznym stanie, w jakim znajduje się FC Barcelona.

Źródło: "AS"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo ważne słowa szefa WHO. Chodzi o znoszenie ograniczeń i restrykcji
  2. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  3. Polscy kibice zamarli. 20-letni piłkarz brutalnie zamordowany pod własnym domem w Wielkanoc
  4. Prawie nikt nie wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Olśniewająca piękność, podobna do brata? (FOTO)
  5. Nagły zwrot akcji w sprawie Jerzego Brzęczka. Zadziwiające doniesienia prosto z PZPN
  6. Sąsiad Polski zamyka sklepy. Otwarte stacje benzynowe, ale obsłużą tylko wybranych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News