Boks
Twitter DAZN Boxing
Autor Mateusz Dziubiński - 20 Grudnia 2020

Bokser skompromitował się podczas walki. Prowokował rywala, ten wystrzelił go z ringu (WIDEO)

Boks należy do najbardziej efektownych dyscyplin sportu. Fani, którzy obserwowali galę w San Antonio, mieli okazję na własne oczy zobaczyć jeden z najbardziej efektownych nokautów ostatnich lat. Frank Sanchez potężną kombinacją dosłownie wyrzucił Juliana Fernandeza z ringu.

  • W San Antonio odbyła się gala boksu zawodowego
  • Podczas wydarzenia naprzeciw siebie stanęli Julian Fernandez i Frank Sanchez
  • Fernandez zachował się niesportowo i w lekceważący sposób prowokował rywala
  • Za swoje zachowanie został bardzo szybko ukarany przez Kubańczyka

Boks w najlepszym wydaniu mieli okazję oglądać widzowie transmisji z gali w San Antonio. W walce pomiędzy Frankiem Sanchezem s Julianem Fernandezem doszło do ciężkiego nokautu. Fernandez, który prowokował rywala, po potężnym ciosie wyleciał za ring.

Boks. Niesamowity nokaut podczas gali w San Antonio

W San Antonio w Teksasie odbyła się gala boksu zawodowego. W jednej z walk zmierzyli się ze sobą Julian Fernandez i niepokonany Kubańczyk Frank Sanchez. Sanchez nie doznał jeszcze porażki na zawodowych ringach.

W 17 stoczonych do tej pory pojedynkach Sanchez wygrywał za każdym razem. Aż 13 razy kładł rywali na deskach, więc był zdecydowanym faworytem starcia w San Antonio. Jego rywal miał swój pomysł na to starcie.

W sieci furorę robi nagranie opublikowane przez platformę DAZN. Na filmiku widać decydujące momenty walki pomiędzy Fernandezem i Sanchezem. Przeciwnik kubańskiego boksera w trakcie siódmej rundy zaczął prowokować rywala.

Znamy skład reprezentacji Polski na Turniej Czterech Skoczni. Wielki powrót do kadry AZnamy skład reprezentacji Polski na Turniej Czterech Skoczni. Wielki powrót do kadry ACzytaj dalej

Fernandez opuszczał ręce, uderzał sam siebie po twarzy i krzyczał w kierunku Franka Sancheza. Chciał w ten sposób wybić rywala z rytmu. Szybko okazało się, że za niesportowe zachowanie spotka go surowa kara.

Frank Sanchez wyrzucił rywala poza ring

Sanchez nie dał się sprowokować i udzielił Fernandezowi lekcji boksu. Niepokonany na zawodowych ringach bokser przeprowadził szybką kombinację ciosów prawy - lewy -prawy i znokautował zbyt pewnego siebie rywala.

Nokaut to niedomówienie. Sanchez ciężko znokautował Juliana Fernandeza. Po ciosach Kubańczyka Fernandez wypadł za ring. Wyraźnie zamroczony wylądował za linami i nie był w stanie kontynuować walki.

Wydarzeniem wieczoru podczas gali w San Antonio było starcie Saula Alvareza z Callumem Smithem, które zakończyło się zwycięstwem tego pierwszego. Wydarzenie zapamiętane zostanie jednak bardziej z niesamowitego nokautu Franka Sancheza.

Źródło: Twitter

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

d

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News