Bundesliga
Ze Stadionu
Autor Mateusz Dziubiński - 17 Października 2020

Kibice zamarli. Lider strzelców Bundesligi zakażony koronawirusem

Bundesliga w sobotę wraca do rozgrywania spotkań po przerwie na mecze reprezentacji. Już na start obejrzymy kilka ciekawych spotkań, w tym mecz Bayernu Monachium z Arminią Bielefeld. Niestety pojawiły się także niepokojące informacje. Okazuje się, że najskuteczniejszy strzelec obecnego sezonu zaraził się koronawirusem i musi poddać się leczeniu.

Bundesliga o godzinie 15:30 w sobotę rozegra kolejne spotkania sezonu 2019/2020, jednak kilka godzin przed pierwszym gwizdkiem, pojawiły się bardzo niepokojące informacje dotyczące koronawirusa. Niestety choroby nie zdołał uniknąć najskuteczniejszy strzelec ligi.

Iga Świątek usłyszała druzgocącą informację. Fakty są bezwzględne, musi przygotować się na rozczarowanieIga Świątek usłyszała druzgocącą informację. Fakty są bezwzględne, musi przygotować się na rozczarowanieCzytaj dalej

1. Robert Lewandowski został wybrany najlepszym na świecie. Odstawił wielkiego Leo Messiego, pękamy z dumy
  2. Pojawiły się nowe obostrzenia, będą też kolejne pieniądze od rządu. Wiadomo już kiedy
  3. Zbigniew Boniek zdradził Polakom prawdę. Chodzi o przerwanie Ekstraklasy, scenariusz jest dramatyczny

Bundesliga bez najlepszego strzelca. Snajper chory na COVID-19

Już od początku sezonu Robert Lewandowski ponownie imponuje formą strzelecką. Polak zdobył już 5 goli w meczach Bundesligi i znów jest głównym kandydatem do tytułu najlepszego strzelca ligi niemieckiej. Kroku naszemu gwiazdorowi dotrzymuje jednak Andrej Kramarić z TSG Hoffenheim. Chorwat zdobył o jedną bramkę więcej od “Lewego” i to on w tej chwili przewodzi w klasyfikacji snajperów.

W najbliższym czasie jednak Andrej Kramaric nie powiększy swojego dorobku. Przeprowadzone przed sobotnim meczem TSG Hoffenheim z Borussią Dortmund testy na obecność koronawirusa wykazały, że Kramaric, a także Kasim Nuhu są zarażeni i muszą poddać się leczeniu.

Zbigniew Boniek zdradził Polakom prawdę. Chodzi o przerwanie Ekstraklasy, scenariusz jest dramatycznyZbigniew Boniek zdradził Polakom prawdę. Chodzi o przerwanie Ekstraklasy, scenariusz jest dramatycznyCzytaj dalej

Rywal Roberta Lewandowskiego musi poddać się kwarantannie

Brak imponującego skutecznością w ostatnich tygodniach Chorwata to bardzo duże osłabienie dla Hoffenheim przed meczem z Borussią. Starcie z pretendentem do tytułu mistrzowskiego to jednak dopiero pierwszy mecz, w którym zabraknie Kramaricia.

Chorwacki napastnik, podobnie jak Kasim Nuhu, będzie pauzował także w meczu Ligi Europy z Crveną Zvezdą Belgrad, oraz kolejnym pojedynku ligowym przeciwko Werderowi Brema. Dla Roberta Lewandowskiego jest to szansa wyprzedzenia rywala w walce o koronę króla strzelców Bundesligi.

Źródło: Sport.pl

6. Wszystko wyszło na jaw. Zdradził ile zarobił na bonach turystycznych. Kwota przyprawia o zawrót głowy