Cristiano Ronaldo sekret
Instagram - @cristiano
Autor Piotr Bernaciak - 8 Listopada 2019

Legendarny zawodnik ujawnia sekret talentu Cristiano Ronaldo. "Nigdy nie widziałem, by ktoś tak robił"

Cristiano Ronaldo przez wielu uznawany jest za najlepszego piłkarza na świecie. Uważają tak nawet jego koledzy z boiska, którzy chwalą jego talent. Jeden z nich postanowił opisać sekret sukcesu Portugalczyka.

Cristiano Ronaldo bezsprzecznie wciąż uznawany jest za jednego z najlepszych piłkarzy świata. Portugalczyk jest doceniany przez kibiców z całego świata za to, że od wielu lat utrzymuje się na najwyższym poziomie i zalicza świetne mecze pomimo tego, że nie należy już do młodych zawodników. Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób udaje mu się utrzymać tak wysoką formę.

Jeden z dawnych kolegów Cristiano Ronaldo z boiska postanowił opowiedzieć o tym, co sądzi o doskonałej formie swojego przyjaciela. Przypomniał w tym celu historię sprzed wielu lat, gdy miał okazję gościć w domu swojego kolegi z drużyny. To, co tam zobaczył, utwierdziło go w przekonaniu, że ma do czynienia z piłkarzem wyjątkowym. Wiedział, że jego kolega jest wyjątkowy.

Wielka zadyma w Lidze Europy, takiej burdy dawno nie było. Smutne informacje o PolakachWielka zadyma w Lidze Europy, takiej burdy dawno nie było. Smutne informacje o PolakachCzytaj dalej

Cristiano Ronaldo utrzymuje niesamowitą formę

- On jest pierwszą znaną mi osobą, która inwestuje w swój zespół specjalistów. Byłem kiedyś w jego domu i już przez frontowe drzwi zobaczyłem, że jest tam z dziesięć osób. Pytałem: „Kim są ci ludzie? Co tu się wyprawia?”. Odpowiedział: „To jest mój kucharz, to mój fizjoterapeuta, to mój lekarz, a to mój trener personalny”. Nigdy nie widzialem kogoś, kto by tak robił. Manchester United opuszczał już jako najlepszy piłkarz na świecie - twierdzi Rio Ferdinand, zapytany o wspomnienia związane z Cristiano Ronaldo.

Anglik miał możliwość gry z młodszym od siebie Portugalczykiem w barwach Manchesteru United i to właśnie wtedy klub ten odnosił największe sukcesy w swojej najnowszej historii. Nie da się ukryć, że obaj stanowili ważną część tego niewątpliwie wielkiego sukcesu.

Cristiano Ronaldo wciąż jest na topie

- On był po prostu na właściwym torze. Ta dwójka zainwestowała w siebie wielkie pieniądze, by mieć wokół siebie najlepszych specjalistów, którzy zadbają o ich ciała i nastawienie, tak, by zawsze byli na samym szczycie. Jeśli mogę coś doradzić młodym piłkarzom, to proponuję im zainwestować w siebie w ten sposób, o ile mają na to środki - mówi Ferdinand o Ronaldo oraz o LeBronie Jamesie, których docenia za ciężką pracę.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News