Ekstraklasa
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 3 Października 2020

Legenda polskiej Ekstraklasy apeluje o pilną pomoc. Jego ojciec leży w szpitalu, nie ma dużo czasu

Ekstraklasa jeszcze niedawno mogła oglądać kolejne efektowne akcje i bramki zawodnika, który teraz zwraca się z dramatycznym apelem o pomoc. Legenda polskiej ligi wystosowała do kibiców pilną prośbę. Zawodnik błaga o pomoc w uratowaniu życia jego ojca, który trafił w ciężkim stanie do szpitala. Czasu na uratowanie mężczyzny jest coraz mniej.

Ekstraklasa rozgrywa w weekend kolejne mecze, a tymczasem legenda polskiej ligi zwróciła się z pilnym apelem do kibiców. Jeden z najlepszych zawodników w historii polskiej ligi poprosił fanów futbolu o pomoc w uratowaniu życia swojego ojca. Czasu jest coraz mniej, a pomóc może każdy.

Tragiczne informacje potwierdziły się. Poszukiwany od kilku dni polski piłkarz nie żyje, klub wydał wyciskający łzy komunikatTragiczne informacje potwierdziły się. Poszukiwany od kilku dni polski piłkarz nie żyje, klub wydał wyciskający łzy komunikatCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Waloryzacja 2021. Podwyżki jednak inne niż zakładano
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa


Ekstraklasa. Legenda ligi prosi o pilną pomoc

Kibice polskiej ligowej piłki skupiają swoją uwagę na kolejnych meczach, które Ekstraklasa rozgrywa w ten weekend, a tymczasem jedna z największych legend rozgrywek prosi pilnie kibiców o pomoc. W mediach społecznościowych z rozpaczliwym apelem do fanów piłki nożnej zwrócił się Piotr Reiss były napastnik Lecha Poznań, król strzelców Ekstraklasy i jeden z najskuteczniejszych napastników ostatnich lat.

Były zawodnik “Kolejorza” na swoim profilu w serwisie Instagram poprosił kibiców o pomoc w uratowaniu życia swojego ojca, Henryka, który w ciężkim stanie trafił do szpitala. Tata Piotra Reissa potrzebuje pilnie przetoczenia krwi o bardzo rzadkiej grupie, czyli 0 RH-.

- Moi kochani. Nigdy wcześniej nie zwracałem się z taką prośbą, ale sytuacja jest wyjątkowa i pilna. Mój tata Henryk przebywa w szpitalu i koniecznie potrzebuje do przetoczenia krew. (…) Dlatego bardzo proszę o oddanie tego rodzaju krwi (0 RH-). Będę dozgonnie wdzięczny - napisał były napastnik.

Ekstraklasa

Ekstraklasa

Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest ojciec Marcina Gortata, oniemieliśmy. To prawdziwa legenda, przed laty był gwiazdąGdy dowiedzieliśmy się, kim jest ojciec Marcina Gortata, oniemieliśmy. To prawdziwa legenda, przed laty był gwiazdąCzytaj dalej


Piotr Reiss prosi o ratunek dla swojego ojca

Wszyscy, którzy chcą pomóc tacie legendarnego napastnika Lecha Poznań i Ekstraklasy, mogą to uczynić, oddając krew w Stacji Krwiodawstwa przy ulicy Marcelińskiej w Poznaniu. Piotr Reiss to jedna z legend Ekstraklasy przełomu wieków. W barwach Lecha Poznań zagrał aż 275 razy i zdobył dla niego 113 goli we wszystkich rozgrywkach. W sezonie 2007/2008 był królem strzelców ligi. Zaliczył także 4 występy w reprezentacji Polski.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo
  2. Mieszkańcy USA przecierają oczy ze zdumienia. Jest wielkości dłoni i spadło z nieba
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Niektórzy z nas mają "złotą krew" lub dodatkowe żebro. Jakie jeszcze cechy niezwykle rzadko występują u ludzi?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News