Ekstraklasa
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 12 Maja 2020

Fatalne wieści dla Ekstraklasy. Start rozgrywek pod wielkim znakiem zapytania

Ekstraklasa ma być jedną z pierwszych lig piłkarskich w Europie, które wznowią rozgrywki po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Wśród piłkarzy i pracowników klubów przeprowadzono niezbędne testy i wszystko wskazuje na to, że wszyscy są gotowi do gry. Może się jednak okazać, że do gry jednak nie dojdzie, o czym ma zdecydować polski rząd.

Ekstraklasa przygotowała się do wznowienia gry pod koniec maja. Piłkarze wrócili do treningów, jednak może nie być im dane wybiec na boisko, by powalczyć o ligowe punkty. Decyzję o starcie rozgrywek może zmienić decyzja rządu odnośnie do województwa śląskiego, gdzie wciąż notuje się mnóstwo zakażeń koronawirusem.

Tragiczna śmierć młodego sportowca. Dzika bestia rozszarpała go na strzępy, nie miał najmniejszych szansTragiczna śmierć młodego sportowca. Dzika bestia rozszarpała go na strzępy, nie miał najmniejszych szansCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodego sportowca. Dzika bestia rozszarpała go na strzępy, nie miał najmniejszych szans
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Ekstraklasa ma problem. Decyzja rządu może uniemożliwić grę

W najbliższy weekend rozgrywki wznawia niemiecka Bundesliga. Za przykładem Niemców, którym w szybkim tempie udało się wprowadzić w życie plan pozwalający na rozgrywanie meczów, ruszyła PKO Ekstraklasa. Ponowny start sezonu w Polsce zaplanowano na 29 maja. Mimo wysiłku i wielkiej pracy włożonej przez wszystkich zaangażowanych we wznowienie ligi może ostatecznie nie dojść do rozgrywania meczów.

Wszystko przez spekulacje, jakie pojawiły się w ostatnich dniach na temat województwa śląskiego. W tym regionie wciąż notuje się dużą liczbę zachorowań na koronawirusa. W związku z tym mówi się, że całe województwo mogłoby zostac odcięte od reszty kraju. Dla Ekstraklasy oznaczałoby to dalsze wstrzymanie gry, gdyż na Śląsku swoje siedziby mają aż trzy zespoły w niej rywalizujące, Górnika Zabrze, Piast Gliwice i Raków Częstochowa.

Polski skoczek niczym cyrkowy akrobata. Nagranie jego popisów bije rekordy popularności (WIDEO)Polski skoczek niczym cyrkowy akrobata. Nagranie jego popisów bije rekordy popularności (WIDEO)Czytaj dalej


Kluby z województwa śląskiego mimo fali zachorowań, kontynuują treningi

W ubiegłym tygodniu na Śląsk udał się Główny Inspektor Sanitarny, by ocenić faktyczne zagrożenie epidemiczne. Choroba pojawiła się głównie wśród górników, których wielu pracuje w tym regionie. Na ten moment polski rząd zaprzecza doniesieniom o wprowadzeniu izolacji dla regionu śląskiego, a w klubach Ekstraklasy tam zlokalizowanych kontynuowane są przygotowania do gry.

Źródło: sport.interia.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z samego rana Ministerstwo Zdrowia zaapelowało do Polaków. Bardzo ważne słowa
  2. Złodzieje ukradli samochód ratownikowi LPR. W środku był sprzęt, bez którego nie może latać
  3. Bulwersujące zachowanie sponsorów. Zmuszali zawodniczkę w 8 miesiącu ciąży do niewyobrażalnych rzeczy
  4. Wielka afera w skokach narciarskich. Skandaliczne zachowanie organizatorów Pucharu Świata
  5. Wielkie szczęście w domu Arkadiusza Milika. Partnerka piłkarza przekazała radosną nowinę (FOTO)
  6. Ile zarabia się w Rossmannie? Najpopularniejsza w Polsce drogeria wręcza nie tylko gotówkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News