Ekstraklasa
Facebook - PKO Ekstraklasa
Autor Mateusz Dziubiński - 19 Listopada 2020

Słynny klub z polskiej Ekstraklasy okradziony. Wszystko się nagrało, aż trudno uwierzyć w to, kto jest sprawcą

Ekstraklasa już w piątek wróci do rozgrywania spotkań po dwutygodniowej przerwie na mecze reprezentacji narodowych. Nim piłkarze wrócą do walki o ligowe punkty, w jednym z klubów doszło do prawdziwego skandalu. Doszło do włamania na teren stadionu, a sprawcy ukradli drogocenne przedmioty. Najbardziej trudno uwierzyć jednak w to, kto dokonał zuchwałej kradzieży. Wszystko widać na nagraniu z kamer monitoringu.

Ekstraklasa takiej sytuacji jeszcze nie widziała. Jeden z klubów najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce padł ofiarą złodziei. Wszystko nagrały kamery monitoringu. Na wideo dokładnie widać sprawców włamania i kradzieży.

Właśnie dotarła do nas tragiczna informacja. Nie żyje polski mistrz świata, był lokalną legendą sportuWłaśnie dotarła do nas tragiczna informacja. Nie żyje polski mistrz świata, był lokalną legendą sportuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Właśnie dotarła do nas tragiczna informacja. Nie żyje polski mistrz świata, był lokalną legendą sportu
  2. Spektakularna oferta w Lidlu. Produkty, o których marzą tysiące kobiet już od dziś za śmieszne pieniądze
  3. Media dotarły do informacji. Wiadomo już, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony, wkrótce spotkanie ze Zbigniewem Bońkiem


Ekstraklasa. Klub okradziony przez zaskakujących włamywaczy

Już w piątek odbędą się kolejne spotkania PKO Ekstraklasy. Na początek rywalizacji po niemal dwutygodniowej przerwie, kibiców czekają dwa spotkania. Zagrają ze sobą Lechia Gdańsk i Śląsk Wrocław, a także Górnik Zabrze i Piast Gliwice.

W trakcie przerwy na mecze drużyn narodowych w jednym z klubów Ekstraklasy doszło do szokującego zdarzenia. Okazało się, że Podbeskidzie Bielsko-Biała padło ofiarą włamywaczy i złodziei. Klub i miejscowa policja zdecydowały się nagłośnić sprawę.

Wszystko dlatego, że do dzisiaj nie udało się ująć sprawców zuchwałej kradzieży. Miejscowa policja opublikowała fragment nagrania z kamer monitoringu, które znajdują się na stadionie. Wideo jest zaskakujące.

Na krótkim filmie widać dokładnie sprawców włamania. Okazuje się, że są nimi… dzieci. Widać trójkę nieletnich, którzy włamali się na stadion Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Trójka młodych chłopców najpierw bezprawnie wtargnęła na obiekt klubu, a następnie dokonała kradzieży. Wybór młodocianych przestępców padł na dość zaskakujący gadżet. Wynieśli oni elementy reklamowe jednej z firm.

Media dotarły do informacji. Wiadomo już, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony, wkrótce spotkanie ze Zbigniewem BońkiemMedia dotarły do informacji. Wiadomo już, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony, wkrótce spotkanie ze Zbigniewem BońkiemCzytaj dalej


Młodociani złodzieje wynieśli ze stadionu przedmioty warte prawie 3 tys. złotych

Podbeskidzie Bielsko-Biała dokonało oszacowania strat. Klub wycenił je na 2,7 tys. złotych. Policja prosi o pomoc w rozpoznaniu i odnalezieniu sprawców.

Fragment nagrania udostępnionego przez policję można obejrzeć w tym miejscu. Jeśli uda się odnaleźć młodocianych złodziei, staną oni przed sądem rodzinnym. Na razie jednak nie udało się ustalić tożsamości włamywaczy.

Podbeskidzie Bielsko-Biała najbliższy mecz rozegra we wtorek. Przeciwnikiem drużyny ze Śląska będzie Zagłębie Lubin. Do tej pory Podbeskidzie zgromadziło w dziewięciu rozegranych meczach pięć punktów i zajmuje 14. miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy.

Źródło: bielsko.slaska.policja.gov.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilny komunikat Ministerstwa Finansów. Każdy może dostać podobną, niebezpieczną wiadomość
  2. Pamiętacie Nel z “Pustyni i w puszczy”? Karolina Sawka wyrosła na piękną kobietę, internauci są pod wrażeniem
  3. Właśnie dotarła do nas tragiczna informacja. Nie żyje polski mistrz świata, był lokalną legendą sportu
  4. Media dotarły do informacji. Wiadomo już, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony, wkrótce spotkanie ze Zbigniewem Bońkiem
  5. Robert Lewandowski ujawnił przed kamerami, dlaczego Brzęczek zdjął go z boiska. Prawda wyszła na jaw, wszystko było zaplanowane
  6. Na zdjęciu ukrywa się dziecko. Potrafisz je odnaleźć? Przypominamy o odblaskach
  7. Niestosowne słowa fanki na temat “Rolnik szuka żony”. Manowska dała jej popalić, bezpośrednia do bólu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News