Fame MMA Gola
.
Autor Piotr Bernaciak - 18 Listopada 2019

Zapowiedziano kolejnego uczestnika Fame MMA! Internet wrze po ogłoszeniu decyzji organizatora

Fame MMA nie zamierza poprzestawać na promowaniu się w Polsce, chcąc działać także poza naszym krajem. Dowiadujemy się, że ogłoszono nowego uczestnika gali. Walka z jego udziałem wyjątkowo zaciekawi internautów.

Fame MMA cieszy się niewątpliwie ogromnym zainteresowaniem widzów z całej Polski, co sprawia, że media z całego świata również zerkają na prężnie rozwijającą się polską federację. Zyskała ona wielu fanów poza granicami naszego kraju, w związku z czym niebawem czeka nas pierwsza gala Fame MMA zorganizowana poza Polską. Możemy spodziewać się wielkich emocji.

Na Fame MMA UK zawalczą celebryci kojarzeni głównie w Wielkiej Brytanii, choć nie zabraknie tam również polskiego akcentu. Podczas dzisiejszej konferencji okazało się, że jeden z zawodników nie ma rywala. Wówczas stało się coś, czego nie przewidywał nikt przebywający na sali. Organizator gali postanowił rzucić wyzwanie siedzącemu przy mikrofonie celebrycie.

Włoscy kibice wściekli po wywiadzie Krzysztofa Piątka. Włoscy kibice wściekli po wywiadzie Krzysztofa Piątka. "Po co zatrzymaliśmy tego klauna?"Czytaj dalej

Fame MMA przynosi ogromne emocje

Joel Morris siedział przy stole podczas konferencji, jednak miejsce dla jego rywala było puste. W związku z tym wyzwanie rzucił mu... sam organizator całego wydarzenia, czyli Wojciech Gola. Polak od dłuższego czasu odpowiada za wszystkie gale Fame MMA w Polsce, podobnie jest z pierwszym takim wydarzeniem w Wielkiej Brytanii. Gola stwierdził, że sam wejdzie do oktagonu.

Już od jakiegoś czasu pojawiały się plotki, jakoby Wojciech Gola miał zawalczyć podczas walki na Fame MMA 6, jednak wygląda na to, że on sam ma inne plany i chce sprawdzić swoje siły podczas pojedynku organizowanego poza Polską. Co ciekawe, zdecydowanie nie będzie on faworytem pojedynku, bo Morris dysponuje znacznie lepszymi warunkami fizycznymi.

Fame MMA ciekawi również Brytyjczyków

Fani federacji nie spodziewali się obecności Goli w oktagonie podczas Fame MMA UK, jednak przyjęli jego decyzję z wielkim zainteresowaniem. Możemy być pewni, że gala będzie śledzona przez tysiące osób również w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny zawodnik opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski! Kłopoty Jerzego Brzęczka
  2. Artur Boruc wróci grać do Polski? Bramkarz w końcu przerwał milczenie w wywiadzie
  3. Jan Tomaszewski wściekły po meczu Polaków. "Co on w ogóle robi w kadrze?!"
  4. Rzecznik PZPN ujawnia kulisy wbiegnięcia kibica na murawę. "Był zalany krwią"
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News