FC Barcelona Camp Nou
Wikipedia - Piotr Matyja CC 3.0
Autor Piotr Bernaciak - 21 Kwietnia 2020

FC Barcelona zmienia nazwę stadionu. Historyczny koniec Camp Nou, nowa nazwa będzie zupełnie inna

FC Barcelona zadecydowała o zmianie nazwy swojego stadionu. Taka decyzja zaskoczyła kibiców, którzy wiedzieli, że klub jest bardzo przywiązany do tradycji, jednak tym razem zdecydowano się zrobić wyjątek.

FC Barcelona zdecydowała się na bardzo odważny krok, jakim jest decyzja o zmianie nazwy swojego stadionu. Camp Nou istniało w niezmienionej formie od kilkudziesięciu lat i na stałe zapisało się w świadomości kibiców. Dla wielu z nich tego typu zmiana jest bardzo trudną do zrozumienia. Z pewnością minie sporo czasu, zanim kibice przyzwyczają się do nowej nazwy.

Okazuje się, że tego typu rewolucja jest doskonale przemyślana przez władze Barcelony i nie wywołuje najmniejszych kontrowersji. Przeciwnie - zazwyczaj kibice oburzają się na takie decyzje, jednak tym razem fani decydują się niemal wyłącznie na słowa pochwały dla klubowych włodarzy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kibice zorganizowali nielegalne zgromadzenie. Policja potraktowała ich gazem łzawiącym
  2. Polska firma produkuje materiał nieprzepuszczający wirusów. Stał się prawdziwym hitem
Z ostatniej chwili. Bundesliga zakończona, znamy nowego mistrza. To oficjalna decyzja wszystkich klubów piłki ręcznejZ ostatniej chwili. Bundesliga zakończona, znamy nowego mistrza. To oficjalna decyzja wszystkich klubów piłki ręcznejCzytaj dalej

FC Barcelona zmienia nazwę stadionu

FC Barcelona podjęła odważną decyzję o zmianie nazwy stadionu na nazwę zaproponowaną przez sponsora. Zazwyczaj tego typu akcje są komentowane bardzo negatywnie, a kibice piszą, że klub poszedł za pieniędzmi. Tym razem jednak ma być zupełnie inaczej, o czym dowiadujemy się z hiszpańskiej prasy. Klub ma bardzo ambitne plany, które spotkały się z poparciem.

Klub na rok przyjmie nazwę zaproponowaną przez sponsora, a cały zysk z reklamy trafi do najbardziej potrzebujących w walce z koronawirusem. Plan Barcelony spotkał się z bardzo dużą liczbą głosów poparcia. Nawet najbardziej zagorzali kibice twierdzą, że tego typu pomysł to świetny plan.

Nowe fakty ws. śmierci piłkarza Lokomotiwu. Nikt nie chciał go powstrzymać, wyjątkowo przykreNowe fakty ws. śmierci piłkarza Lokomotiwu. Nikt nie chciał go powstrzymać, wyjątkowo przykreCzytaj dalej

Póki co nie wiadomo, jaka firma zamierzałaby zaangażować się w promocję w Barcelonie w najbliższym sezonie, choć spekuluje się, że może chodzić o Rakuten, firmę wspieraną przez Gerarda Pique. Na razie jednak klub nie podał konkretów swojej akcji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Branża turystyczna wściekła na Szumowskiego. "Jednym zdaniem zaprzepaścił miesięczny trud"
  2. Staruszka zaginęła, rodzina nie mogła jej znaleźć. Szła wzdłuż torów, pomoc nadeszła w ostatniej chwili
  3. Nagły zwrot ws. transferu Arkadiusza Milika. Przyszłość Polaka stała się bardzo niepewna
  4. Piękna lekkoatletka wpadła w kłopoty finansowe. Zatrudniła się przy robotach drogowych (FOTO)
  5. Nie żyje medalistka olimpijska. Śmierć przyszła nagle, świat sportu pogrążył się w żałobie
  6. Mięso w górę z ceną o 20%. Dyrektor PFPŻ ostrzega przed jeszcze większymi podwyżkami

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News