Gol przewrotka brazylia
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 12 Listopada 2019

Strzelił gola przewrotką i wygrał samochód. Cudowne trafienie z ligi brazylijskiej [WIDEO]

Gol strzelony przewrotką niemal zawsze wygląda efektownie. Jedna z tego typu bramek w meczu ligi brazylijskiej miała olbrzymią wagę. Wszystko przez to, że jej strzelec po wpisaniu się na listę strzelców wygrał samochód.

Gol z meczu ligi brazylijskiej podbija internet w niesłychanym tempie. Na uwagę zasługuje doskonałe wyczucie strzelca, który w idealny sposób odnalazł się w polu karnym i strzelił bardzo ważnego gola. Bramkarz nie miał najmniejszych szans na interwencję przy tego typu trafieniu. Co ciekawe, już teraz strzelec może cieszyć się z niesamowitej nagrody, którą otrzyma.

Regularnie zdarza się, że strzelcy najbardziej efektownych goli są nagradzani w różnych plebiscytach i mogą liczyć na wysokie nagrody. Tym razem jednak nie ma mowy o żadnym plebiscycie, lecz o fantastycznym pomyśle trenera, który teraz będzie go sporo kosztować. Dla takiego trafienia można jednak przyznać, że było warto decydować się na spore koszty.

Trener Milanu zastosował nietypowe rozwiązanie. Krzysztof Piątek będzie musiał patrzeć na nie codziennieTrener Milanu zastosował nietypowe rozwiązanie. Krzysztof Piątek będzie musiał patrzeć na nie codziennieCzytaj dalej

Gol z ligi brazylijskiej podbija internet

Piękny gol z meczu ligi brazylijskiej padł po uderzeniu zawodnika Gremio w wyjazdowym starciu z Chapecoense. Luciano de Rocha w efektowny sposób złożył się do uderzenia i pokonał bramkarza rywali, wyprowadzając Gremio na prowadzenie. Sam piłkarz prawdopodobnie nie wiedział wówczas, że w tym momencie zapracował sobie na fantastyczną nagrodę od własnego trenera.

Szkoleniowiec przed laty obiecał swoim zawodnikom, że kiedy któryś z nich w końcu strzeli gola, ten sprezentuje mu samochód. Co ciekawe, sam Luciano de Rocha nie był wówczas jeszcze zawodnikiem Gremio, jednak wiadomości o dawnej obietnicy trenera do niego dotarły. Sam szkoleniowiec, Renato, postanowił skomentować przepiękne uderzenie.

Gol był wyjątkowo piękny

- Teoretycznie Luciano nie mógłby egzekwować ode mnie kupna auta, ponieważ dołączył do nas teraz i nie było go jeszcze w drużynie, gdy to deklarowałem. Mimo to otrzyma ode mnie samochód i będzie to popularna marka - przyznał trener Gremio.

GOLAÇO DE BICICLETA! CHAPECOENSE 0X1 GRÊMIO - BRASILEIRÃO 2019

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News