Jose Mourinho o Ronaldo
Autor Piotr Bernaciak - 13 Września 2019

Jose Mourinho o wyczynach Cristiano Ronaldo. "W wieku 50 lat też będzie strzelać"

Jose Mourinho postanowił wypowiedzieć się na temat tego, co obecnie robi Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zaznaczył swój wyraźny szacunek wobec rodaka. Kibice odnotowali słowa uznanego trenera.

Jose Mourinho nie ukrywa, że jest wielkim fanem talentu Cristiano Ronaldo. Uznany trener miał okazję prowadzić go podczas swojej kadencji w Realu Madryt, a wiele osób żałuje, że Portugalczyk nigdy nie skorzystał z możliwości prowadzenia reprezentacji narodowej. Zdaniem kibiców z Portugalii, takie połączenie zapewniłoby krajowi kolejne sukcesy na arenie międzynarodowej.

Teraz Ronaldo występuje w Juventusie, a Jose Mourinho nie prowadzi żadnego zespołu i nie mówi się o nim zbyt wiele. Nie oznacza to jednak, że on sam nie zamierza komentować tego, co obecnie dzieje się na arenie międzynarodowej. Były szkoleniowiec Interu, Chelsea i Realu Madryt wspomniał w jednej z wypowiedzi o wyczynach swojego rodaka.

Znamy składy na mecz Jagiellonia - Legia. Aleksandar Vuković znów namieszałZnamy składy na mecz Jagiellonia - Legia. Aleksandar Vuković znów namieszałCzytaj dalej

- Nie zaskakuje mnie to, co robi. W wieku 34 lat jest świetnym piłkarzem, który gra w klubie o największych ambicjach. To też zasługa jego genetycznych uwarunkowań i mentalności. Cristiano jest fenomenem. Myśli tylko o zwycięstwach i ciągle byciu lepszym - mówi Jose Mourinho.

Jose Mourinho o grze Cristiano Ronaldo

Nie da się ukryć, że Mourinho darzy swojego rodaka ogromnym szacunkiem i wciąż umiejscawia go na wysokim miejscu na liście najlepszych piłkarzy świata. Co więcej, jest pewny, że jego wysoka forma potrwa jeszcze długo.

- Kiedy będzie mieć 50 lat, a FIFA zaprosi go na mecz legend, to wtedy też będzie strzelać gole. Jestem tego pewien - dodał portugalski trener.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News