Justyna Żyła
TRICOLORS/East News
Autor Piotr Mika - 3 Sierpnia 2020

Justyna Żyła pochwaliła się nowym chłopakiem. Szybko usunęła swój wpis, ale w sieci nic nie ginie, wszystko wyszło na jaw

Justyna Żyła znów prowadzi dziwną rozgrywkę. Była żona Piotra Żyły najpierw udostępniła relację ze spotkania ze swoją nową miłością, by zaraz... wszystko usunąć. Mimo że zrobiła to dość szybko, wiele osób zdążyło już zachować to, co zostało przez nią opublikowane. Czy jej działania były swego rodzaju odpowiedzią na internetowe relacje byłego męża?

Justyna Żyła bardzo kreatywnie podchodzi do tego, co publikuje w swoich mediach społecznościowych. Z jednej strony mówi o wycofaniu się z publicznego komentowania swojego nieudanego związku z Piotrem Żyłą, z drugiej zaś co chwila publikuje posty nawiązujące do jej dawnej miłości. Teraz wygląda na to, że jest podobnie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Przykre informacje ws. Agaty Dudy w sieci. Miało być inaczej
  2. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Podsłuchali turystów nad Bałtykiem. W głowie się nie mieści, co mówili, wstyd
Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Justyna Żyła znów wzbudza zainteresowanie

Niewątpliwie byłeż żonie skoczka z Cieszyna podoba się, gdy jest o niej głośno. Mimo zapewnień, że nie będzie już publicznie "prać brudów" ani komentować doniesien medialnym na temat jej męża choćby w kwestii jego nowej miłosći, to wciąż na profilach Justyny Żyły w mediach społecznościowych możemy zobaczyć i przeczytać bardziej lub mniej bezpośrednie odniesienia do Piotra.

Teraz, gdy media żyją związkiem Piotra Żyły z młodszą o 10 lat Marceliną Ziętek, była małżonka sportowca stara się również zwrócić na siebie uwagę. Już wcześniej pisaliśmy o tym, że Justyna Żyła wbrew zapewnieniom nie pozostawiła bez komentarza doniesień mediów o związku byłego męża. Teraz ponownie stara się zwrócić na siebie uwagę, kopiując niejako to, co udostępniał Piotr.

Gigantyczna awantura na konferencji przed Fame MMA. Marcin Najman nie wytrzymał, nagle zaczęła się drakaGigantyczna awantura na konferencji przed Fame MMA. Marcin Najman nie wytrzymał, nagle zaczęła się drakaCzytaj dalej

Justyna Żyła również chwali sie nową miłością

Nasz reprezentant w skokach narciarskich niedawno opublikował zdjęcie, na którym widać splecione stopy jego oraz jego partnerki, a post podpisany jest "Pieter w duecie, rylax nad rzeką". Wieczorem do gry znów wkroczyła jego była żona, która w swojej relacji w mediach społecznościowych opublikowała bardzo podobne zdjęcie z jakimś mężczyzną, a później także krótki filmik na którym wznosi z nim toast.

Mimo że 33-latka szybko usunęła zarówno zdjęcie jak i nagranie, to internauci zdążyli już zachować opublikowane materiały. Choć o jej nowej miłości wiele nie wiadomo, to celebrytka przynajmniej zdradziła, że na imię ma Dominik. Wygląda na to, że Justyna Żyła chciała szybko znów skupić uwage na sobie i trzeba przyznać, że udało się jej to.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie ominie cię rejestracja jeśli używasz jednego gadżetu. Czasu coraz mniej
  2. Amerykanie testują broń przed którą nie ma obrony. Rosjanie przodują w tej technologii
  3. Niesamowite nagranie. Historia Wszechświata ujęta w 1 minucie
  4. Kamil Stoch podzielił się z fanami ekscytującą informacją. Nagle wszyscy zaczęli się cieszyć, skoczek jest w euforii
  5. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  6. Wielka burza po wpisie Roberta Lewandowskiego. Opublikował zdjęcie, które kompromituje jego żonę, fani Anny osłupieli
  7. 77-letnia Urszula Dudziak zaskoczyła swoich fanów. Zdecydowała się na wyzwanie, którego nie podjęła się jeszcze nigdy w życiu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News