Justyna Żyła Basen
Instagram - Justyna Żyła
Autor Łukasz Kowalski - 23 Sierpnia 2020

Justyna Żyła zrzuciła ubrania i pokazała ciało tysiącom Polaków na Instagramie. Obok niej gwiazda show TVN (FOTO)

Justyna Żyła w ostatnich tygodniach nie daje o sobie zapomnieć. O celebrytce jest niezmiennie głośno od początku lipca i jej publicznej kłótnie w mediach społecznościowych z byłym mężem. Teraz media znów piszą o blogerce kulinarnej, a powodem jest zamieszczone w internecie zdjęcie, na którym pokazuje się niemal nago.

Justyna Żyła korzysta z medialnego zainteresowania, jakie przysporzyło jej małżeństwo i rozwód z reprezentantem Polski. Od momentu, w którym w internecie wyjawiła problemy małżeńskie z Piotrem Żyłą znalazła się na okładce "Playboya", uczestniczyła w "Tańcu z gwiazdami", założyła kanał na YouTube, a nawet prowadziła własny program w telewizji.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Pierwszy tego typu przypadek na świecie. Ponowne zakażenie koronawirusem
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Krzysztof Jackowski zdradził, co czeka nas jesienią. Czarny scenariusz zaczyna się spełniać
Adam Małysz wspomina zarażenie COVID-19. Mistrz zdradził, czy wciąż odczuwa jego skutkiAdam Małysz wspomina zarażenie COVID-19. Mistrz zdradził, czy wciąż odczuwa jego skutkiCzytaj dalej

Justyna Żyła znów na ustach wszystkich

O celebrytce znów się zrobiło głośno na początku lipca. Żyła na Instagramie opublikowała zdjęcie rozmowy jej byłego męża z córką, na którym widać jak Piotr Żyła obraża swoją byłą małżonkę. W odpowiedzi polski skoczek opublikował zdjęcie prywatnej konwersacji z celebrytką, w której trakcie Justyna Żyła groziła śmiercią nowej partnerce byłego męża.

Kilka dni temu blogerka kulinarna udzieliła szczerego wywiadu "Super Expressowi", w którym nie zabrakło wątku byłego męża, a także jego nowej partnerki. Celebrytka wyjawiła jak wyglądają jej relecje z polskim skoczkiem. Justyna Żyła powiedziała, że reprezentant Polski nie kontaktuje się ze swoimi dziećmi.

- Nie mają żadnego kontaktu, ponieważ wyłączył dzieciom ich numery komórkowe. Nie dzwoni i nie interesuje się na co dzień dziećmi. Ostatni raz widział je miesiąc temu - zdradziła Justyna Żyła w rozmowie z "Super Expressem". To nie był koniec oskarżeń celebrytki pod adresem Piotra Żyły.

Dwa razy leżał na deskach, ale wstał i dokonał potwornej zemsty. Nieprzytomny rywal bezwładnie runął na matę (WIDEO)Dwa razy leżał na deskach, ale wstał i dokonał potwornej zemsty. Nieprzytomny rywal bezwładnie runął na matę (WIDEO)Czytaj dalej

Niemal naga Justyna Żyła w basenie

- Nie było żadnych prób, jak można zauważyć, jestem ośmieszana również przez niego, obrażana w sposób bardzo wulgarny przez jego fanów i znajomych na jego profilach w Internecie, bez żadnych prób ukrócenia tych wyzwisk przez eksmęża. Jestem wyzywana pod każdym jego postem słownictwem z rynsztoka, jako matka jego dzieci i była żona. Eksmężowi to nie przeszkadza - powiedziała "Super Expressowi" Justyna Żyła.

W niedzielę o celebrytce znów zrobiło się głośno. Justyna Żyła korzysta z ostatnich słonecznych dni w tym roku i postawiła na kąpiel w przydomowym basenie. Justynie Żyle towarzyszyła gwiazda show TVN "Projekt Lady" Patrycja Wieja. Obie panie pochwaliły się na Instagramie nagraniem ze wspólne kąpieli. Na nagraniu widać Żyłę i Wieję niemal pozbawione ubrań i pływające na niewielkim materacu.

Justyna Żyła basen

(fot.: Instagram - Patrycja Wieja)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Większość Polaków nawet nie wie, że musi go zapłacić. A teraz podatek będzie jeszcze wyższy
  2. Ziemia ma tak naprawdę 16 lat. Astronomowie potwierdzają
  3. Justyna Żyła zrzuciła ubrania i pokazała ciało tysiącom Polaków na Instagramie. Obok niej gwiazda show TVN (FOTO)
  4. Dawid Kubacki zdeklasował rywali podczas dzisiejszego konkursu. Trzech Polaków na podium, niewyobrażalny sukces
  5. Żona Wojciecha Szczęsnego kręci pupą w skąpym bikini. Piłkarz jest zachwycony, internauci hejtują (FOTO)
  6. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News