Justyna Żyła
instagram.com/justynazyla
Autor Mateusz Wysokiński - 28 Maja 2020

Justyna Żyła namalowała mapę Polski. Pominęła bardzo istotny szczegół, złapaliśmy się za głowę (FOTO)

Justyna Żyła wróciła ostatnimi czasy hucznie do polskiego show-biznesu. Celebrytka udzieliła wywiadu, w którym przedstawiła wiele nieznanych kulisów małżeństwa ze swoim byłym mężem, a także publikowała na swoim Instagramie posty, w których sugerowała, że szuka męża. Tym razem narysowała mapę Polski, na której jednak zabrakło bardzo istotnego szczegółu. Złapaliśmy się za głowę.

Justyna Żyła ostatnimi czasy dała o sobie przypomnieć wszystkim krajowym mediom. W dużym stopniu dlatego, że udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o kulisach nieudanego małżeństwa z Piotrem Żyłą. Okazuje się, że celebrytka nie zamierza schodzić z pierwszych stron gazet i nagłówków portali plotkarskich. Tym razem namalowała mapę Polski, w której nie zawarła jednego, dość istotnego szczegółu.

Wielkie zmiany w polskiej telewizji. Ceniony dziennikarz stanie na czele redakcji. Jego nazwisko budzi szacunekWielkie zmiany w polskiej telewizji. Ceniony dziennikarz stanie na czele redakcji. Jego nazwisko budzi szacunekCzytaj dalej

Justyna Żyła namalowała mapę Polski. Obrazkiem pochwaliła się w internecie

Powodem, dla którego Justyna Żyła zdecydowała się na naszkicowanie mapy Polski, była chęć pomocy swoim dzieciom w szkole. Z racji tego, że to właśnie Żyła pomaga im właśnie w lekcjach, chciała pokazać, jak wyglądają granice naszego kraju. Na nieszczęście byłej żony skoczka narciarskiego, tusz w jej domowej drukarce się skończył, ale ona sama postanowiła nie dawać za wygraną. Rysunek swojej wersji mapy naszego kraju umieściła w internecie, gdzie internauci zwrócili uwagę na jeden, ale to dość istotny szczegół.

- Akurat dziś musiał się tusz skończyć. Matka coś tam naszkicowała. O ile granice przesunięte? Dajcie znać - podpisała obrazek Justyna Żyła.

Okazuje się, że była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" zupełnie zapomniała o umieszczeniu Mierzei Wiślanej. Internauci dość szybko zauważyli ten błąd i wytknęli wielką pomyłkę celebrytce.

Stoch i koledzy zostali odcięci od świata. Lekarz kadry wyjawił tajemnicę ich treningów, wstrząsające doniesieniaStoch i koledzy zostali odcięci od świata. Lekarz kadry wyjawił tajemnicę ich treningów, wstrząsające doniesieniaCzytaj dalej

Komentarze pod rysunkiem Justyny Żyły mówią wszystko

Mimo że mapa Polski była tylko szkicem na potrzeby dydaktyczne, to nie obyło się bez komentarzy. Internauci zauważyli, że obrazek sam w sobie nie wyglada źle, ale pominięcie takiego szczegółu jest wyjątkowo zabawne.

- Wyszło całkiem spoko. Mierzeja Wiślana tylko zatopiona. - skomentował pracę celebrytki jeden z obserwatorów jej konta na Instagramie.

Justyna Żyła

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jednak nie będzie 1000+? Wyszły na jaw nowe informacje
  2. Polakom zostały już ostatnie dni na ważną czynność. Za jej pominięcie grozi ogromna kara finansowa
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Bonu 1000 plus dla turystów jednak nie będzie, rząd się wycofuje z obietnicy. Nie będzie już wsparcia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News