Kamil Stoch
Instagram
Autor Bartosz Goluch - 24 Marca 2020

Kamil Stoch zakończy karierę już teraz? Michal Doleżal odpowiada na doniesienia

Kamil Stoch ma za sobą dosyć udany sezon, w którym wygrał kilka konkursów Pucharu Świata i cykl Raw Air. Fani niepokoją się jednak, że nasz mistrz może już nie wrócić na skocznie. Kibice skoków wywnioskowali to z jednego z wpisów naszego mistrza. Głos w tej sprawie zabrał trener kadry Michal Doleżal.

Spore zamieszanie wywołał niedawny wpis Stocha na Instagramie. Skoczek z Zębu opublikował zdjęcie pustego podium i podpis: "W normalnych okolicznościach koniec byłby dziś. Przez ostatni tydzień nie umiałem znaleźć słów żeby opisać co dzieje się w mojej głowie. Dalej nie umiem. Dziwny koniec sezonu, dziwna komunikacja, dziwne przeczucia, dziwnie się cieszyć. Z jednej strony smutno, z drugiej ulga że w tym czasie mogę być w domu z bliskimi. Bądźcie zdrowi, bezpieczni i cierpliwi. Na wszystko przyjdzie czas".

Wiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykomWiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykomCzytaj dalej

Kamil Stoch zakończy karierę?

Fanów zaniepokoił zwłaszcza fragment, mówiący o tym, że "koniec byłby dziś" i Stoch "dalej nie umie". Niedawno, pytany o plany ws. dalszej kariery odpowiedział enigmatycznie "pożyjemy, zobaczymy". Wątpliwości mnożyły się właściwie po każdym wywiadzie ze Stochem, a kibice nie wiedzieli, czego mogą się spodziewać.

Sport.pl zapytał o plany naszego mistrza jego trenera, Michala Doleżala. - Kamil trenuje normalnie i przygotowuje się na następny sezon. Z tego co ja wiem, to jest zmotywowany do dalszej pracy. Rozpoczął treningi, jak każdy inny zawodnik - oświadczył Czech w rozmowie z portalem.

Wielcy rywale polskich skoczków bez trenera. Dymisja szkoleniowca zaskoczyła wszystkichWielcy rywale polskich skoczków bez trenera. Dymisja szkoleniowca zaskoczyła wszystkichCzytaj dalej

Doleżal potwierdził słowa Małysza

Niedawno w podobnym tonie wypowiedział się Adam Małysz, który jest dyrektorem kadry skoczków. - Żaden z chłopaków nie sygnalizował chęci zakończenia kariery. Nawet Kamil, który najbardziej dał do zrozumienia, że się zastanawia co i jak - powiedział "Orzeł z Wisły" dla TVP Sport.

Gdyby Stoch zdecydował się zakończyć karierę po tym sezonie, z pewnością zabrakłoby mistrzowskiego pożegnania. Ostatni skok jaki oddał skoczek z Zębu to próba podczas kwalifikacji do konkursu w Trondheim, który ostatecznie się nie odbył. Przegapiłby również Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie, planowane na luty 2022 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ujawniono, do kiedy Ryanair uziemił samoloty. Wiele osób się zawiedzie
  2. IMGW wydało pilne alerty pogodowe. Alam już obowiązuje, konieczna jest ostrożność
  3. Wielka radość w rodzinie Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w euforii, ogromne szczęście
  4. Joanna Jędrzejczyk pokazała twarz po walce z Zhang. Musiało boleć (FOTO)
  5. Dramatyczny apel legendy światowej piłki nożnej. "Polacy, brońcie się"
  6. Zła wiadomość, cenny produkt dla wszystkich już jest limitowany. Inspekcja Handlowa komentuje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News