Krzysztof Piątek
YouTube Łączy nas Piłka TV
Autor Piotr Mika - 7 Września 2020

Ciąg dalszy afery wokół Krzystofa Piątka. PZPN oszukał Herthę?

Krzysztof Piątek wywołał w niemieckich mediach spore poruszenie. Sprawa nie dotyczy jednak jego występów w kadrze, a przynajmniej nie bezpośrednio. Według relacji przedstawicieli Herthy PZPN obiecał im, że Krzysztof Piątek nie poleci do Zenicy na mecz z Bośnią i Hercegowiną. Polski napastnik wsiadł jednak do samolotu wraz z resztą zespołu.

Krzysztof Piątek zagrał w pierwszym składzie reprezentacji Polski w meczu przeciwko Holandii. Napastnik zaprezentował niewiele dobrego, jednak trzeba przyznać, że koledzy nie posyłali mu zbyt wiele dobrych podań. Inaczej może być w meczu z Bośnią i Hercegowiną, jednak według władz klubu 25-latka, nie powinien on nawet polecieć z kadrą do Zenicy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski poruszył sercami tysięcy Polaków. Pokazał zdjęcie z córką, które rozczuli każdego (FOTO)
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Okropna przepowiednia dla Piotra Żyły. Skoczek ma stracić dzieci i nową ukochaną?Okropna przepowiednia dla Piotra Żyły. Skoczek ma stracić dzieci i nową ukochaną?Czytaj dalej

Krzysztof Piątek miał zostać w Niemczech

Według Michaela Preetza polski napastnik po meczu z Holandią miał wrócić do niemiec i wraz z resztą piłkarzy Herthy szykować się do rozpoczęcia sezonu klubowego u naszych zachodnich sąsiadów. Wszystko przez niemieckie przepisy, które dla osób wracających do tego kraju z Bośni przewidują 5-dniową kwarantannę. Z tego powodu, gdy zawodnik wróci z Zenicy, nie będzie do dyspozycji trenera Bruno Labbadii na mecz w Pucharze Niemiec przeciwko Eintrachtowi Brunszwik (11 września).

Dyrektor generalny Herthy twierdzi, że Polak poleciał do Bośni z resztą kadry wbrew wcześniejszym ustaleniom. Władze berlińskiego klubu twierdzą, że dogadały się z PZPN-em w tej sprawie, ale Polacy nie dotrzymali obietnicy. - Piątek nie wrócił do Berlina. Poleciał do Bośni i Hercegowiny wbrew umowie - mówi Michael Preetz. Co w takie sytuacji zamierza zrobić klub?

Wyciekł przewidywany skład reprezentacji na mecz z Bośnią. Zapowiadają się wielkie zmianyWyciekł przewidywany skład reprezentacji na mecz z Bośnią. Zapowiadają się wielkie zmianyCzytaj dalej

Zgłoszenie do departamentu zdrowia oraz FIFA

Klub ze stolicy Niemiec postanowił ratować sytuację w dwojaki sposób. Jako że Krzysztof Piątek już poleciał do Zenicy, jedynym wyjściem dla Herthy jest zwrócenie się do niemieckiego departamentu zdrowia, aby uczynić wyjątek dla polskiego napastnika i żeby nie musiał on przechodzić 5-dniowej kwarantanny. Według "Kickera" Hertha zgłosiła całą sprawę również do władz światowej piłki, jednak prawdopodobnie FIFA nie będzie w stanie nic zrobić w tej sytuacji.

Krzysztof Piątek w pierwszej kolejce Ligi Narodów wystąpił w pierwszym składzie. Grał do 63. minuty, po czym został zmieniony przez Arkadiusza Milika. Nie wzięcie go do Zenicy byłoby jednak bardzo ryzykowne, ponieważ poza nim oraz właśnie Milikiem, nie ma żadnego innego napastnika powołanego na mecz z Bośnią i Hercegowiną. Z tego względu dziwi tym bardziej, że PZPN rzekomo zgodził się na powrót Krzysztofa Piątka do Niemiec po meczu z Holandią.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Urodziła dziesięcioro dzieci, jednak ZUS nie chce jej przyznać świadczenia Mama 4 plus. Powód jest oburzający
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Krzysztof Stanowski grzmi po meczu reprezentacji Polski. Na oczach tysięcy widzów padły mocne słowa
  4. Tragiczna wiadomość z samego rana. 22-letni gwiazdor zmarł na oczach fanów, lekarze nie dali rady go uratować
  5. To już prawie pewne. Legia Warszawa straci swoją młodą gwiazdę. Klub ma rozmawiać nie tylko z Napoli
  6. Od 1 września matki mogą liczyć na dodatkowe pieniądze. Żeby się załapać, musisz się pospieszyć

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News