Krzysztof Piątek Hertha Berlin Jurgen Klinsmann Bundesliga
Instagram - Krzysztof Piątek
Autor Piotr Bernaciak - 13 Lutego 2020

Wiemy, kto będzie trenerem Krzysztofa Piątka. Klinsmann wyrzucony nawet z zarządu

Krzysztof Piątek musiał pogodzić się z tym, że jego trener w Herthcie bardzo szybko pożegnał się ze stanowiskiem. Znamy już nazwisko nowego szkoleniowca drużyny ze stolicy Niemiec. Poznaliśmy również informacje na temat przyszłości samego Jurgena Klinsmanna w Herthcie.

Krzysztof Piątek wcale nie może cieszyć się ze spokojnych warunków pracy na samym początku jego przygody w Herthcie Berlin. Dowiadujemy się bowiem, że Jurgen Klinsmann postanowił zrezygnować z funkcji trenera pierwszego zespołu, co wywołało ogromne dyskusje wśród kibiców z całego świata. Docierają do nas informacje mówiące o dalszych losach ekipy ze stolicy Niemiec.

Dowiadujemy się, że Jurgen Klinsmann miał początkowo przejść płynnie do zarządu klubu, bowiem w tej roli rzekomo czuł się znacznie lepiej. Jego plany brutalnie zweryfikowała jednak rzeczywistość. Wiemy już, że po niespodziewanej rezygnacji zdecydowano się na zupełną rezygnację z usług byłego niemieckiego piłkarza i rozwiązanie kontraktu wiążącego go z Herthą.

Skoki narciarskie o nietypowej porze. Organizatorzy konkursu w Kulm zaszaleli z terminarzemSkoki narciarskie o nietypowej porze. Organizatorzy konkursu w Kulm zaszaleli z terminarzemCzytaj dalej

Krzysztof Piątek będzie miał nowego trenera

Docierają do nas wiadomości, że Krzysztof Piątek już od następnej kolejki niemieckiej Bundesligi będzie miał nowego trenera, a właściwie trenerów. Władze Herthy podjęły bowiem decyzję, że w najbliższym czasie pierwszą drużynę poprowadzi duet asystentów.

Alexander Nouri i Markus Feldhoff poprowadzą drużynę z Berlina w trakcie najbliższych spotkań ligowych. Do tej pory byli oni jedynie asystentami Klinsmanna i w klubie uznano, że są oni w stanie przejąć drużynę w momencie kryzysu i powstrzymać ją przed zupełną katastrofą, jaką byłoby znalezienie się w strefie spadkowej Bundesligi. Nie jest to wielce prawdopodobne, ale nadal niewykluczone.

Dawid Kubacki otrzymał prestiżową nagrodę. Znalazł się w gronie gwiazd sportuDawid Kubacki otrzymał prestiżową nagrodę. Znalazł się w gronie gwiazd sportuCzytaj dalej

Krzysztof Piątek ma niemały problem

- Obaj zasługują na pełne wsparcie, jesteśmy przekonani, że wspólnie zgromadzimy punkty niezbędne do zachowania ligowego bytu - mówi Michael Preetz, dyrektor sportowy klubu z Berlina.

Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że oficjalnie trenerem będzie Alexander Nouri, bo tego wymagają zasady licencyjne Bundesligi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje słynny bokser. Był autorem najszybszego nokautu w historii
  2. Oficjalnie: Robert Kubica wraca na tor! Wiemy, gdzie będzie występował
  3. Zwycięski gol Polaka w pucharze Grecji. Co na to Jerzy Brzęczek? (WIDEO)
  4. Noriaki Kasai ma problemy. Już nie zobaczymy go na skoczni?
  5. Jerzy Brzęczek nie będzie miał wyboru. Jakub Błaszczykowski coraz bliżej kadry na Euro
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News