Leo Messi Griezmann
FC Barcelona
Autor Piotr Bernaciak - 1 Października 2019

Antoine Griezmann o współpracy z Messim. "Raczej ciężko nam się rozmawia"

Leo Messi bez wątpienia jest jednym z kapitanów Barcelony, który prowadzi drużynę nawet pomimo swojego introwertycznego charakteru. Wspomniał o tym Antoine Griezmann. Francuz ocenił swoją współpracę z kapitanem reprezentacji Argentyny.

Leo Messi nie musi wiele mówić, by mieć posłuch u wszystkich zawodników Barcelony. Kapitan zespołu regularnie udowadnia swoją wielkość, co imponuje zarówno młodszym, jak i bardziej doświadczonym kolegom z zespołu. Wszyscy wiedzą, że wystarczy posłuchać kolegi, a zespół będzie w dobrych rękach. O tego typu atmosferze w szatni opowiedział nowy nabytek drużyny z Katalonii.

Antoine Griezmann wprowadził się do pierwszego składu w obiecujący sposób. Co prawda nie udaje mu się od razu grać jak Leo Messi, jednak chyba nikt nie spodziewał się, że będzie tak od samego początku. Francuz musi zaadaptować się w nowym zespole i dopiero wtedy bedzie mieć możliwość pokazania pełni swoich możliwości. Ostatnio udzielił on bardzo interesującego wywiadu.

Liczby nie kłamią, nie ma już wątpliwości. Grzegorz Krychowiak jest w życiowej formieLiczby nie kłamią, nie ma już wątpliwości. Grzegorz Krychowiak jest w życiowej formieCzytaj dalej

Leo Messi jest liderem Barcelony

- Ani ja, ani Messi nie lubimy mówić dużo, więc... raczej ciężko nam się rozmawia. To skomplikowane, bo Messi z powodu kontuzji opuścił okres przygotowawczy. Musimy poprawić to, jak się dogadujemy na boisku. Ale nasza znajomość idzie w dobrym kierunku, przygotowałem dla niego yerba mate - powiedział Antoine Griezmann o Leo Messim, komentując znajomość dwóch wielkich zawodników.

Prawdą jest, że Messi nie pracował zbyt wiele z drużyną w ostatnim czasie, jednak wydaje się oczywiste, że klub mimo wszystko powinien zadbać o to, by dwaj wielcy liderzy rozumieli się nawet bez słów. Griezmann z pewnością został sprowadzony jako wielka gwiazda, która najpewniej nigdy nie wejdzie na poziom Leo Messiego, jednak będzie mimo wszystko grała świetnie.

Leo Messi nie zabiera głosu zbyt często

Leo Messi unika głośnych wypowiedzi i nie jest to żadna tajemnica. Argentyńczyk prywatnie jest introwertykiem, woli spędzać czas z rodziną lub bliskimi przyjaciółmi. W Barcelonie wszyscy są jego kolegami, ale trudno w tej sytuacji mówić o tym, by każdy z zawodników był jego bliskim przyjacielem. Najbliższy kontakt ma z Luisem Suarezem, czego nie spodziewało się zbyt wiele osób.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News