Marcin Najman
Twitter Marcin Najman
Autor Piotr Mika - 4 Listopada 2020

Marcin Najman snuje polityczne wizję. Powiedział, na kogo zagłosowałby w wyborach w USA

Marcin Najman jest znany z tego, że lubi zabierać głos w wielu sprawach, niekoniecznie związanych z tym, czym sam się zajmuje. Tym razem "El Testosteron" postanowił wyrazić swoją opinię na temat wyborów prezydenckich w USA. Jego słowa nie wszystkim przypadły do gustu.

Marcin Najman w ostatnim czasie przygotowuje się do swojej kolejnej, już ostatniej walki w karierze. Jednakże oprócz treningów popularny "El Testosteron" stara się również cały czas interesować tym, co dzieje się w kraju i na świecie.

Nierzadko w najważniejszych sprawach, które dotyczą społeczeństwa czy polityki, Marcin Najman zabiera głos i wyraża swoje zdanie. Jego wypowiedzi często są dość kontrowersyjne i budzą sporo emocji. Nie inaczej jest tym razem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje Ireneusz Lazurowicz, kochały go tysiące Polaków, smutne informacje
  2. Media obiegły niepokojące doniesienia nt. 500 plus. Minister postawił sprawę jasno
  3. Michał Żewłakow potwierdził swój powrót. Tym razem II liga, będzie tam ze starym znajomym
Na jaw wyszła prawda o religii Błaszczykowskiego. Jego poglądy są bardzo wyraziste, mało kto może w podobny sposób o sobie powiedziećNa jaw wyszła prawda o religii Błaszczykowskiego. Jego poglądy są bardzo wyraziste, mało kto może w podobny sposób o sobie powiedziećCzytaj dalej

Marcin Najman mówi o wyborach w USA

W Stanach Zjednoczonych właśnie trwają wybory prezydenckie. Między sobą walczą Joe Biden z Partii Demokratycznej oraz obecny prezydent Donald Trump, startujący z ramienia Partii Republikańskiej. Na tę chwilę prowadzi Joe Biden, który uzyskał 238 głosów elektorskich. Trump ma ich 213.

Aby wygrać, jeden z kandydatów musi uzyskać 270 głosów elektorskich. Biden ma przewagę, ale jeszcze nie może być pewien zwycięstwa. Na temat tego, kto byłby lepszym prezydentem, również w kontekście Polski, postanowił wypowiedzieć się Marcin Najman.

"El Testosteron", który coraz częściej zabiera głos w sprawach społeczno-politycznych, uznał, że według niego lepszym wyborem byłby Donald Trump. - Dla Polski Donald Trump to lepszy wybór. Bardzo dużo będzie zależało od Polonii. Powodzenia Ameryko! - pisał wczoraj na Twitterze Marcin Najman.

Dzisiaj gwiazdor Fame MMA postanowił znów odnieść się do kwestii wyborów i postanowił bronić swojej tezy, że to obecny prezydent byłby lepszym wyborem. Wiele osób jednak nie zgadza się z twierdzeniami Najmana.

Justyna Żyła topi się w smutkach. Nie chodzi o Piotra Żyłę, z równowagi wybił ją jeden szczegół (FOTO)Justyna Żyła topi się w smutkach. Nie chodzi o Piotra Żyłę, z równowagi wybił ją jeden szczegół (FOTO)Czytaj dalej

"El Testosteron" broni Trumpa

Marcin Najman postanowił na swoim Twitterze podzielić się pewnym spostrzeżeniem dotyczącym kandydata Partii Republikańskiej. - Wielu twierdzi, że Trump jest nieobliczalny, a on jako jeden od wielu, wielu lat nie uwikłał USA w żadną nową wojnę - stwierdził zawodnik MMA.

To samo stwierdzenie 41-latek udostępnił na Instagramie. Wiele komentujących zwróciło jednak uwagę, że Amerykanie byli uwikłani w konflikt m.in. w Iranie, a co więcej, za kadencji Trumpa doszło do "wojny celnej" na linii USA - Chiny.

Wydaje się, że niedługo coraz częściej będziemy mieli okazję poznawać przemyślenia Najmana, ponieważ już teraz jest on zapraszany do TVP jako gość, a za chwilę "El Testosteron" powinien zakończyć karierę sportową.

21 listopada odbędzie się gala Fame MMA 8, na której Marcin Najman ma zmierzyć się z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. 41-latek zapowiedział już, że będzie to jego ostatni występ w karierze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite zjawisko na komecie. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  2. Niesamowite zjawisko na komecie. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje Ireneusz Lazurowicz, kochały go tysiące Polaków, smutne informacje
  4. Warta Poznań bezlitosna dla Legii Warszawa. Wszystko przez wczorajszy mecz, "umowa została złamana"
  5. Michał Żewłakow potwierdził swój powrót. Tym razem II liga, będzie tam ze starym znajomym
  6. Policjanci podejrzewali porwanie - prawda była zupełnie inna
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News