Marta Linkiewicz INstagram
instagram.com/linkimaster
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 28 Listopada 2020

Marta Linkiewicz odkryła swoją intymność w sieci. Pokazała ciało, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)

Marta Linkiewicz po raz kolejny zadziwiła tysiące Polaków w sieci. Gwiazda federacji Fame MMA zamieściła zdjęcie, po publikacji którego fani wręcz oszaleli. Wszystko przez to, że postanowiła ona odsłonić swoją kobiecość.

Marta Linkiewicz w ostatnich kilkunastu miesiącach przeszła nieprawdopodobną wręcz przemianę. Młoda zawodniczka podpisała kontrakt z federacją Fame MMA i choć na początku prawie nikt nie dawał jej szans, to teraz jest faworytką większości walk.

Z początku jej zachowania były na każdym kroku kontrowersyjne, jednak z czasem i to uległo zmianie. Mimo wszystko dość często udziela się ona w mediach społecznościowych, gdzie nadal wzbudza różne skandale za sprawą swojego zachowania.

Marta Linkiewicz z pewnością nie wstydzi się swojego ciała, które bardzo chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. Jej najnowsze zdjęcie wzbudziło wyjątkowy entuzjazm fanów.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Robert Lewandowski pławi się w luksusach. Tak wygląda dom piłkarza na Mazurach, jak prawdziwy pałac (FOTO)Robert Lewandowski pławi się w luksusach. Tak wygląda dom piłkarza na Mazurach, jak prawdziwy pałac (FOTO)Czytaj dalej

Marta Linkiewicz zaskoczyła fanów

Marta Linkiewicz swój debiut na Fame MMA zaliczyła już dawno, ale wciąż wzbudza wielkie zainteresowanie widzów. Jej wielka przemiana jest czymś, wokół czego nie da się przejść obojętnie - na początku wydawało się, że nie uda jej się w taki sposób zmienić.

Ostatecznie jednak gwiazda internetu pokazała, że po długich miesiącach treningów i wyrzeczeń da się osiągnąć wysportowaną sylwetkę, a nawet stoczyć walkę i pokazać się w niej z bardzo dobrej strony.

Choć w federacji Fame MMA występowało wiele gwiazd, to niewielka część podeszła do zmian w swoim życiu tak poważnie, jak właśnie Marta Linkiewicz. Z tego powodu dalej możemy regularnie oglądać ją podczas kolejnych gal.

Jednocześnie nie rezygnuje ona ze swojej aktywności na Instagramie. Jest to ważna część promowania swojego wizerunku, a Marta Linkiewicz stara się kreować na skandalistkę, nawet jeśli już nie imprezuje, lecz prowadzi zdrowy tryb życia.

Narzeczona Artura Szpilki pokazała swoje ciało przed tysiącami Polaków. Gorąca sesja, tylko dla dorosłych (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki pokazała swoje ciało przed tysiącami Polaków. Gorąca sesja, tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Marta Linkiewicz wciąż bryluje na Instagramie

Jedno z najnowszych zdjęć Marty Linkiewicz wywołało wielką ekscytację wśród tysięcy fanów. Młoda kobieta może chwalić się liczbą obserwujących wynoszącą sporo ponad milion użytkowników Instagrama. Wielu z nich komentuje jej fotografie.

ZOBACZ ZDJĘCIE MARTY LINKIEWICZ:

Marta Linkiewicz

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News