Mateusz Morawiecki
YouTube BIA24.PL
Autor Piotr Mika - 8 Października 2020

Premier "zwolnił z podatku" Grosickiego. Mateusz Morawiecki pod wrażeniem gry naszego skrzydłowego

Mateusz Morawiecki postanowił w przerwie wczorajszego meczu Polska - Finlandia w żartobliwy sposób docenić grę Biało-Czerwonych. Premier skupił się przede wszystkim na strzelcu trzech bramek dla naszej reprezentacji, Kamilu Grosickim.

Mateusz Morawiecki jako premier polskiego rządu musi zajmować się w zasadzie każdą sprawą, dotyczącą naszego społeczeństwa. Nie inaczej jest w przypadku sportu, gdzie politycy chętnie "grzeją się" w blasku odnoszących sukcesy naszych zawodników. Tym razem premier postanowił w żartobliwy sposób odnieść się do dobrego występu naszej kadry.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Z ostatniej chwili. Legenda piłki nożnej walczy o życie w szpitalu, świat futbolu wstrzymał oddech
  2. Chodził po Wadowicach przebrany za Jana Pawła II. Ludzie klękali i modlili się
  3. Śmiertelna choroba Tomasza Smokowskiego. Widzowie nie mieli pojęcia, komentator właśnie się przyznał
To jej zadedykował hat-tricka Kamil Grosicki. Żona piłkarza bryluje na Instagramie, te zdjęcia rozgrzeją każdego (FOTO)To jej zadedykował hat-tricka Kamil Grosicki. Żona piłkarza bryluje na Instagramie, te zdjęcia rozgrzeją każdego (FOTO)Czytaj dalej

Mateusz Morawiecki komentuje wyczyn Kamila Grosickiego

We wczorajszym meczu, a przede wszystkim w pierwszej odsłonie spotkania, brylował Kamil Grosicki. 32-letni skrzydłowy zastępował w roli kapitana Roberta Lewandowskiego, co najwyraźniej mu przysłużyło, ponieważ zagrał bardzo dobry mecz. "Grosik" szybko skompletował hat-tricka, strzelając bramki w 9., 18. i 38. minucie.

Ten wyczyn nie umknął uwadze premiera polskiego rządu. Mateusz Morawiecki postanowił odnieść się do tego, jak w pierwszej połowie zagrał Kamil Grosicki, żartobliwie nawiązując przy tym do pseudonimu polskiego skrzydłowego. - Od tego Grosika podatku nie będzie. Czapki z głów dla Kamila Grosickiego za hat-tricka. Czekamy na drugą połowę! - napisał na Facebooku premier.

Jerzy Brzęczek triumfuje po zwycięstwie nad Finlandią. Selekcjoner pochwalił zwłaszcza jednego piłkarzaJerzy Brzęczek triumfuje po zwycięstwie nad Finlandią. Selekcjoner pochwalił zwłaszcza jednego piłkarzaCzytaj dalej

Po Finlandii czas na Włochów i Bośniaków

Ostatecznie druga połowa, choć nieco gorsza, również nie zawiodła polskich kibiców. Reprezentacja Polski wygrała 5:1, a przy tym w kadrze zadebiutowało aż pięciu zawodników: Bartłomiej Drągowski, Michał Karbownik, Sebastian Walukiewicz, Paweł Bochniewicz oraz Alan Czerwiński. Z dobrej strony pokazali się przede wszystki Karbownik oraz Moder, dla którego był to drugi mecz w kadrze i pierwszy w podstawowym składzie.

Teraz polscy zawodnicy będą szykować się do kolejnych spotkań w Lidze Narodów. W niedzielę podopieczni Jerzego Brzęczka zmierzą się z Włochami, zaś w środę zagrają przeciwko Bośni i Hercegowinie. Pierwszy z tych meczów odbędzie się w Gdańsku, natomiast drugi zagramy we Wrocławiu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nietypowy wypadek w Rudzie Śląskiej. Kto ponosi winę? - Wideo
  2. Znamy prognozę na nadchodzącą zimę. Gigantyczny wpływ globalnego ocieplenia, wszystko już jasne
  3. Wielkie wzmocnienie rywali grupowych Lecha. Były gwiazdor Arsenalu blisko legendarnego klubu
  4. Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Finlandią. Wielkie niespodzianki Jerzego Brzęczka
  5. Robert Lewandowski ma dość, natychmiast idzie do sądu. W tle gigantyczna afera i potężne pieniądze
  6. Po latach próbował odnaleźć swojego biologicznego ojca. Kiedy odkrył prawdę o rodzinie, nie mógł ukryć wzruszenia

SURÓWKA Z OGÓRKÓW, KTÓRA STRĄCI Z PODIUM MIZERIĘ<

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News