Dominik Sikora
Instagram/ks_sobieski
Autor - 5 Lutego 2020

Nowe fakty w sprawie śmierci polskiego zapaśnika. Policja ujawnia przerażające szczegóły

Nie żyje Dominik Sikora, utalentowany polski zapaśnik, który miał na swoim koncie medale. W sprawie jego śmierci pojawiły się już nowe, nieznane wcześniej fakty. Policja zaczęła ujawniać szczegóły, które są przerażające.

Nie żyje 29-latek, który przez ostatnie dni walczył o swojej życie. 26 stycznia Sikora został pobity na Starym Rynku w Poznaniu. Trafił do szpitala z obrzękiem mózgu, z którym lekarze nic nie potrafili zrobić. Teraz wiadomo już więcej na temat tego incydentu.

Prestiżowa nagroda dla Anity Włodarczyk. Zapisała się w historii sportuPrestiżowa nagroda dla Anity Włodarczyk. Zapisała się w historii sportuCzytaj dalej

Nie żyje utalentowany sportowiec

Policja z Poznania nieustannie pracuje nad schwytanie osoby, która dopuściła się pobicia na śmierć Dominika Sikory. W tej sprawie nastąpił przełom, o którym na swoim Twitterze poinformował Andrzej Borowiak, rzecznik policji w Poznaniu.

- Policjanci z KP Poznań Stare Miasto ustalili podejrzanego w sprawie śmierci Dominika Sikory, sportowca, zawodnika KS Sobieski Poznań. Rozpoczynamy procedurę uzyskania Listu Gończego. Wkrótce podamy dalsze informacje - napisał Borowiak. Na razie jednak - ze względów bezpieczeństwa - nie zdecydowano się na ujawnianie jego personaliów. Powinno to nastąpić po otrzymaniu zgody na wystawienie listu gończego.

Nie żyje zapaśnik, który miał na swoim koncie medale

Borowiak dodał w rozmowie z "Gazetą Wyborczą", że policja zna doskonale przestępcę. Był on notowany już za różne przestępstwa. Niestety jak na razie nie udało się go znaleźć, choć podobno jest organy ścigania są już bardzo blisko tego.

1 lutego poinformowano o tym, że Sikora nie żyje. O swoje życie w szpitalu walczył przez sześć dni. Niestety nie wygrał najważniejszej walki. Był on zapaśnikiem, który walczył w stylu klasycznym w kategorii do 59 kilogramów. Udało mu się nawet zdobyć medale mistrzostw Polski, zarówno indywidualne, jak i drużynowe. Był również medalista mistrzostw Europy kadetów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fantastyczne wyniki polskich lekkoatletów. Czołówka naszpikowana naszymi zawodnikami
  2. Mistrz świata w skokach narciarskich powraca. Zobaczymy go już niebawem
  3. Polski skoczek wraca do kadry A. "Treningi przyniosły efekty"
  4. Krzysztof Piątek strzela po raz pierwszy w Niemczech. Zobacz trafienie Polaka (Wideo)
  5. Wielki sukces polskiej tenisistki. Awansowała do ścisłej czołówki
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News