Nie żyje
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 14 Września 2020

Wielka gwiazda przekazała tragiczne informacje. Zmarła jej córka, tysiące osób w żałobie

Nie żyje córka legendarnej zawodniczki, która podczas wielu lat kariery na międzynarodowej arenie osiągnęła wielkie sukcesy. Niezwykle smutną informację przekazał do wiadomości publicznej mąż słynnej sportsmenki, który także zapisał się w historii jako wybitny zawodnik. Córka byłych sportowców przegrała wieloletnią walkę z nieuleczalną chorobą. 

Nie żyje córka popularnej pary sportowców. Bardzo smutne informacje przekazał fanom pogrążony w smutku ojciec dziewczyny. Jak się okazało, od wielu lat zmagała się ona z nieuleczalną chorobą.

Ile zarabia Kamil Stoch? Kwota nie mieści się w głowie, kosmiczne pieniądze, o jakich Polacy mogą pomarzyćIle zarabia Kamil Stoch? Kwota nie mieści się w głowie, kosmiczne pieniądze, o jakich Polacy mogą pomarzyćCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku


Nie żyje młoda córka legend światowego sportu

Bardzo smutne informacje dotarły do Polski z odległej Australii. Potwierdziły się doniesienia o śmierci znanej pary sportowców, która przebywała w szpitalu w związku z nieuleczalną chorobą. W wieku 33 lat zmarła Jaimi Kenny, córka legend australijskiego sportu pływaczki Lisy Curry i kajakarza Granta Kenny’ego. Przykre wieści potwierdził w specjalnym oświadczeniu pogrążony w żałobie ojciec młodej kobiety.

- Z bólem serca Lisa i ja potwierdzamy, że nasza piękna córka Jaimi przegrała długą walkę z chorobą. Zmarła w spokoju w szpitalu w towarzystwie kochającej rodziny. Jaimi na zawsze zostanie zapamiętana jako troskliwa, bystra i kochająca osoba, która zawsze stawiała innych ponad sobą.Ból jest ogromny, a nasze serca złamane, ale musimy iść naprzód, pielęgnując każdą cudowną chwilę, którą mogliśmy dzielić z naszym ukochanym dzieckiem - powiedział Grant Kenny.

Justyna Żyła zmieniła się nie do poznania. Kiedyś nie wyglądała tak dobrze, promienieje po rozstaniu z Piotrem? (FOTO)Justyna Żyła zmieniła się nie do poznania. Kiedyś nie wyglądała tak dobrze, promienieje po rozstaniu z Piotrem? (FOTO)Czytaj dalej


Legendarni sportowcy żegnają swoją córkę

Jami Kenny odeszła z tego świata w poniedziałek w szpitalu uniwersyteckim Sunshine Coast w mieście Queensland. Opłakujący śmierć ukochanej córki rodzice to wielkie legendy australijskiego sportu. Lisa Curry przez w trakcie wieloletniej kariery trzy razy brała udział w igrzyskach olimpijskich i była wielokrotną medalistką Igrzysk Wspólnoty Narodów. Grant Kenny natomiast ma na koncie m.in. brąz olimpiady w Los Angeles w 1984 roku i krążek tego samego koloru z mistrzostw świata 1986.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zjadł w Biedronce cukierka za 40 groszy. Teraz 70-letni emeryt musi zapłacić grzywnę
  2. Prawie 100 trzęsień ziemi na dobę w Yellowstone. Czy zbliża się globalna katastrofa?
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. Wspaniała wiadomość dla 1,7 mln Polaków. Ich portfele znacznie urosną

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News