Nie żyje
Zestadionu.pl
Autor Piotr Mika - 16 Lipca 2020

Tragiczny wypadek młodego gwiazdora. Wielki talent zginął w wieku zaledwie 24 lat

Nie żyje świetnie zapowiadający się zawodnik, dopiero wchodzący na wielką sportową scenę. Mając ledwie 24-lata zachwycał ekspertów i uznawany był za wielki talent swojej dyscypliny, mający przed sobą szansę na osiągnięcie ogromnych sukcesów. Niestety, zginął w tragiczny sposób w wypadku samochodowym.

Nie żyje 24-letni bokser, któremu wróżono wielką karierę. Młody mężczyzna zginął w wypadku samochodowym, jednak policja dopiero ustala okoliczności tragicznego zdarzenia. Travell Mazion reprezentował barwy "Golden Boy Promotions" i to właśnie grupa bokserska potwierdziła śmierć swojego zawodnika w oficjalnym oświadczeniu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzuty
  2. Poniedziałek i wtorek będą bardzo niebezpieczne. Bądźcie ostrożni na urlopach
Tragiczna wiadomość z samego rana. Ulubieniec fanów przegrał z nowotworem, pozostawił trójkę małych dzieci i żonęTragiczna wiadomość z samego rana. Ulubieniec fanów przegrał z nowotworem, pozostawił trójkę małych dzieci i żonęCzytaj dalej

Nie żyje niepokonany na zawodowych ringach bokser

Travell Mazion był uznawany za prawdziwy bokserski talent. Młody amerykanin stoczył w swojej karierze 17 walk i wszystkie wygrał, z czego 13 poprzez nokaut. Ze śmiercią 24-latka trudno jest się pogodzić grupie której barwy reprezentował. "Golden Boy Promotions" wydało po śmierci swojego zawodnika oficjalny komunikat, w który wspomina go jako niezwykle miłego i pozytywnego człowieka.

- Był miłym i charyzmatycznym człowiekiem. Zawsze biła od niego radość i spokój. Gdy wchodził do ringu przynosił fanom wiele emocji. Łączymy się w smutku i modlitwie z rodziną Travella. Nasze myśli są z nimi. Niech spoczywa w pokoju - możemy przeczytać w oświadczeniu. Wiadomość o tym, że Mazion nie żyje wtrząsnęła także jego przyjaciółmi i rywalami z ringu, wielu z nich żegna go wpisami na portalach społecznościowych.

Tak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy. Pełna przepychu posiadłość jest warta fortunę (FOTO)Tak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy. Pełna przepychu posiadłość jest warta fortunę (FOTO)Czytaj dalej

Bokserzy żegnają utalentowanego amerykanina

Nie mogę w to uwierzyć. Dla tych co go nie znali: był jednym z najbardziej utalentowanych bokserów i fajnych osób, jakie znałem. Zawsze lubiłem oglądać jego walki. Kocham Cię bracie, strzeż nas" - napisał inny niepokonany, amerykański pięściarz, Vergil Ortiz Jr.

- Byłem zszokowany gdy usłyszałem co się stało - napisał bokser Joseph Suniga - wiedz, że wpłynąłeś na nasze życie swoją dobrocią oraz pozytywną motywacją. Z przyjemnością oglądaliśmy twoje walki. - dodał Suniga.

Travell Manzion ostatnią walkę stoczył w styczniu przeciwko Fernando Castanedzie, nie dając swojemu rywalowi żadnych szans i nokautując go już w pierwszej rundzie. Stawką tej walki był tytuł WBC-NABF w wadze super półśredniej.

Źródło: dailymail.co.uk.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oszczędności dramatycznie niskie. Fatalne wiadomości dla Polaków, stan naszych finansów nie jest dobry
  2. Afryka powoli się rozpada. W jej miejscu powstanie nowy ocean
  3. Robert Lewandowski pokazał niesamowity talent małej Klary. Aż trudno uwierzyć, że ma dopiero 3 lata
  4. Kamil Stoch i Piotr Żyła mają wspólną tajemnicę. Połączył ich nie tylko sport, mało kto o tym wiedział
  5. Rywal Kamila Stocha został piosenkarzem. Znany skoczek nagrał wakacyjny hit (WIDEO)
  6. Koszmarny wypadek pod Radomiem. Z BMW nic nie zostało

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News