Nie żyje
Zestadionu.pl
Autor Piotr Mika - 20 Lipca 2020

Znana postać futbolu zmarła na Covid-19. Odszedł w wieku zaledwie 55 lat

Nie żyje szef jednej ze światowych federacji piłkarskich. 55-latek zaraził się koronawirusem i od wielu dni leżał w szpitalu, gdzie lekarze walczyli o jego życie. Niestety, nawet przetoczenie osocza krwi od jednego z ozdrowieńców nie przyniosła spodziewanych rezultatów i pacjent przegrał walkę z COVID-19.

Nie żyje prezes boliwijskiej federacji piłkarskiej. Cesar Salinas od wielu dni zmagał się z koronawirusem, w szpitalu przebywał od 9 lipca. Lekarze próbowali ratować jego życie m.in. poprzez podanie mu osocza tzw. "ozdrowieńca". Niestety, wszystkie działania medyków zdały się na nic, a 55-latek zmarł 20 lipca.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Smutna wiadomość obiegła świat. Nie żyje były reprezentant Argentyny, wychował Diego Maradonę
  2. 7 osób nie żyje, 60 jest rannych. Nie mieli szans, wiadomości ze świata są tragiczne
Lewandowscy bawili się na weselu. Wyglądali jak milion dolarów, wiemy ile kosztuje sukienka Anny (FOTO)Lewandowscy bawili się na weselu. Wyglądali jak milion dolarów, wiemy ile kosztuje sukienka Anny (FOTO)Czytaj dalej

Nie żyje Cesar Salinas prezes Boliwijskiej Federacji Piłki Nożnej

Salinas od 11 dni przebywał w klinice w stolicy Boliwii, La Paz. Tam lekarze starali się wyleczyć 55-latka. Na oddanie swojego osocza krwi zdecydował się bramkarz reprezentacji Boliwii Carlos Emilio Lampe, który przeszedł chorobę i wyzdrowiał. Jego osocze jednak nie pomogło w leczeniu Salinasa.

Na COVID-19 zapadła również małżonka Cesara Salinasa, Ines. Kobieta jest szefową największego boliwijskiego klubu, The Strongest. Kobieta zdołała jednak zwalczyć chorobę i powoli wraca do pełni zdrowia, choć z pewnością śmierć męża jest dla niej ogromnym ciosem.

Reprezentant Polski zarażony COVID-19. Cały zespół objęty kwarantannąReprezentant Polski zarażony COVID-19. Cały zespół objęty kwarantannąCzytaj dalej

Boliwia mierzy się ze skutkami pandemii

W 11-milionowej Boliwii na COVID-19 zachorowało prawie 60 tys. osób, z czego zmarło 2100. Pozytywny wynik badania na obecność koronawirusa uzyskało wiele osób z najwyższych sfer, w tym m.in. tymczasowa prezydent kraju Jeanine Anez. Podejrzewa się, że Cesar Salinas zaraził się koronawirusem podczas jednego ze spotkań właśnie z władzami Boliwii.

Źródło: sport.interia.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe świadczenie dla polskich seniorów. Cały Sejm zgodny, nie mniej niż 2,4 tys. zł
  2. Pole magnetyczne Ziemi może niedługo się odwrócić. Nastąpi to o wiele wcześniej, niż zakładano
  3. Wielkie zmiany w Polonii Warszawa. Właściciel klubu chce zmiany herbu, odebrało nam mowę (FOTO)
  4. Jerzy Brzęczek zaskoczy kibiców. Media: Selekcjoner powoła znanego gracza, to będzie jego debiut
  5. Włoskie media nie mają wątpliwości. Arkadiusz Milik podjął decyzję w sprawie transferu, wiemy gdzie ma trafić
  6. Idealna okazja, aby zostać Batmanem. Niecodzienna aukcja samochodów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News