Nie żyje Aleksander Gierasimow
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 22 Maja 2020

Media z całego świata przekazują bardzo smutne wiadomości. Nie żyje mistrz olimpijski, odszedł wybitny sportowiec

Nie żyje mistrz olimpijski, który przed laty stał się częścią legendarnego zespołu, który miał kibiców na całym świecie. Jego występy doceniali wówczas wszyscy fani sportu, zwłaszcza ci, którzy byli zafascynowani dyscyplinami olimpijskimi.

Nie żyje mistrz olimpijski, który należał do jednej z najbardziej znanych ekip sportowych w dziejach ludzkości. Już przed laty cieszył się gigantyczną popularnością, choć wówczas dostęp do informacji na temat historii sportu nie był tak powszechny jak teraz. Kibice wielbili jego drużynę, która przez wiele lat wydawała się wręcz być niepokonaną na wszystkich frontach.

Niestety, wydarzenia, o których mowa, miały miejsce wiele lat temu, dlatego ich uczestnicy niestety odchodzą z tego świata. Dziś dowiedzieliśmy się, że nie żyje kolejny czynny uczestnik tamtych meczów, które zostały owiane legendą.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne informacje zostały potwierdzone przez media. Były sportowiec zginął na oczach swojego 10-letniego syna
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Kamil Stoch pójdzie do wojska? Adam Małysz zdradził zadziwiający plan dla polskich skoczkówKamil Stoch pójdzie do wojska? Adam Małysz zdradził zadziwiający plan dla polskich skoczkówCzytaj dalej

Nie żyje legendarny mistrz olimpijski

Dziś dotarły do nas wyjątkowo przykre informacje. Nie żyje Aleksander Gierasimow, hokeista legendarnego zespołu CSKA Moskwa, ale także dawnej reprezentacji Związku Radzieckiego, która dla wszystkich drużyn świata była przez pewien czas niedościgniona. Wydawało się, że nikt nie pokona słynnych Rosjan już nigdy, ostatecznie tylko drużyna Gierasimowa zapisała się w historii.

Hokeista CSKA Moskwa wraz z drużyną narodową sięgnął po złoty medal igrzysk w 1984 roku, choć ma na koncie także dwa tytuły mistrzostw świata juniorów. Ogromne wrażenie robi również siedem tytułów mistrzowskich Związku Radzieckiego. Hokeista po zakończeniu swojej kariery cieszył się wciąż szacunkiem i pracował w CSKA jako trener drużyn młodzieżowych.

Oto najszybszy piłkarz Ekstraklasy. Wiele osób nie kryje zaskoczenia, statystyki mówią jasnoOto najszybszy piłkarz Ekstraklasy. Wiele osób nie kryje zaskoczenia, statystyki mówią jasnoCzytaj dalej

Nie żyje Aleksander Gierasimow

Informacje o śmierci Aleksandra Gierasimowa przekazał jego klub, CSKA Moskwa. Póki co nie ujawniono jednak przyczyny śmierci legendarnego hokeisty, który zapisał się w historii jako członek jednej z najlepszych drużyn w historii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Możliwe wielkie zmiany w urlopach. Polacy mają powód do złości
  2. Śmiertelny wypadek pod Warszawą. Ciężarówka potrąciła mężczyznę, nie udało się go uratować
  3. Patogwiazda Fame MMA przeszła nieprawdopodobną metamorfozę. Nie przypomina dawnej siebie (FOTO)
  4. Jarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofili
  5. Polskie media potwierdzają wspaniałe informacje. Rodzina Lewandowskiego powiększy się lada dzień, gratulujemy
  6. Wielka jedenastka. Ranking największych sieci sprzedaży w Polsce 2019

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News