Inter Mediolan podpisał kontrakt z Diego Godinem
Autor Piotr Bernaciak - 1 Lipca 2019

Oficjalnie: Diego Godin w Interze Mediolan

Inter Mediolan potwierdził, że transfer Diego Godina ostatecznie doszedł do skutku. O przenosinach Urugwajczyka mówiło się już od dłuższego czasu. Na oficjalną informację klubu z Włoch przyszło nam jednak poczekać długie tygodnie.

Inter Mediolan rozpoczyna podpisywanie kontraktów z nowymi zawodnikami przed nadchodzącym sezonem 2019/2020, w którym nerrazurri po raz kolejny będą liczyć się w walce o najwyższe cele. Zespół ponownie wystąpi w Lidze Mistrzów, a podpisanie kontraktu z Diego Godinem z pewnością jest olbrzymim wzmocnieniem dla formacji defensywnej. Kibice z pewnością przyznają, że ogłoszenie porozumienia z urugwajskim defensorem nie jest dla nich żadną niespodzianką.

Gdy Diego Godin w maju żegnał się z Atletico Madryt wszyscy zdawali sobie sprawę, że jego następnym ruchem w piłkarskiej karierze będą przenosiny do Mediolanu. Od dłuższego czasu mówiło się, że Urugwajczyk jest bardzo zainteresowany nawiązaniem współpracy z Interem, a dziś doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia tych informacji.

Inter Mediolan podpisał kontrakt z Diego Godinem

Diego Godin należał do najważniejszych zawodników Atletico Madryt prowadzonego przez Diego Simeone. Z klubem ze stolicy Hiszpanii udało mu się zdobyć mistrzostwo Hiszpanii i dwukrotnie wystąpić w finale Ligi Mistrzów. W jednym z nich Urugwajczyk zdobył nawet bramkę. Od kilku lat stoper pozostawał ulubieńcem kibiców Los Colchoneros, którzy doceniali go za nieustępliwość i bezwzględność na murawie, która sprawiła, że Atletico odnosiło wielkie sukcesy.

Inter ogłosił, że Godin podpisał trzyletni kontrakt. Kibice nie kryją swojej radości, dodając, że będzie ona jeszcze większa, gdy uda się sprowadzić do Mediolanu Romelu Lukaku. Belg ma być niezadowolony ze swojej sytuacji w Manchesterze United. Wygląda na to, że kibiców nerrazurrich czeka bardzo emocjonujące okienko transferowe.

Następny artykuł