Piotr Zieliński
Rex Features/East News
Autor Bartosz Goluch - 2 Kwietnia 2020

Dyrektor sportowy Napoli zaskakująco o Zielińskim. Wskazał jego największą wadę

Piotr Zieliński jest jednym z liderów Napoli w tym sezonie. Polak znalazł się na liście życzeń wielu klubów, ale ekipa spod Wezuwiusza robi wszystko, by zatrzymać go w swoim składzie. Na temat pomocnika wypowiedział się dyrektor sportowy klubu, który chwali naszego reprezentanta, ale widzi u niego również poważny deficyt.

Trwają rozmowy na temat przedłużenia kontraktu Zielińskiego, który wygasa latem przyszłego roku. Dyrektor sportowy SSC Napoli Cristiano Giuntoli podkreśla, że klub bardzo liczy na Polaka i ma nadzieję, że ten pozostanie ważnym elementem zespołu w kolejnych latach.

Marcin Najman wyzwał Tomasza Adamka. Szybka i bezlitosna reakcja bokseraMarcin Najman wyzwał Tomasza Adamka. Szybka i bezlitosna reakcja bokseraCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka

Piotr Zieliński wejdzie na szczyt?

Mimo pozytywnej oceny, działacz Napoli dostrzega jeden szkopuł w charakterze polskiego zawodnika. - To piłkarz, który w ostatnim czasie wszedł na naprawdę fenomenalny poziom, ale sam nie zdaje sobie z tego sprawy, bo jest introwertykiem - oświadczył Giuntoli w rozmowie ze Sky Sports.

To kolejny współpracownik Zielińskiego, który zwraca uwagę na jego brak pewności siebie. Pośrednio sygnalizował to m.in. selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek, który mówił, że aby "Zielu" pokazywał sto procent możliwości w biało-czerwonych barwach musi mu "coś przeskoczyć w głowie".

Reprezentantka Polski w kryzysowej sytuacji. Jeśli nie będzie się pilnować czeka ją więzienieReprezentantka Polski w kryzysowej sytuacji. Jeśli nie będzie się pilnować czeka ją więzienieCzytaj dalej

Co dalej z Milikiem? Dyrektor ujawnia szczegóły

W rozmowie ze Sky Cristiano Giuntoli odniósł się także do sytuacji Arkadiusza Milika, który wydaje się zdeterminowany, by odejść z klubu. Według włoskich mediów, choć kontrakt napastnika obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku, Polak chciałby opuścić Neapol już latem. Dla Neapolitańczyków będzie to ostatnia możliwość, by zarobić na sprzedaży napastnika.

- To ważny zawodnik, chcemy, żeby został w klubie. Rozmawiamy z jego otoczeniem o przedłużeniu nowego kontraktu. Nie było jeszcze żadnych oficjalnych propozycji - powiedział dyrektor sportowy Napoli.

Z pewnością działacze Napoli przygotują sporą podwyżkę dla Zielińskiego, który zarabia "zaledwie" 1,1 mln euro rocznie. 2,5 mln inkasuje z kolei Milik. Napastnik również domaga się wyższej pensji, ale klub nie chce spełnić jego wymagań.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak złamią kwarantannę, dostaną najgorszą, tragiczną karę. Jeden kraj stracił cierpliwość
  2. Urządzili imprezę w czasie kwarantanny. Interweniowała policja, ludzie bili brawo
  3. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  4. Znany piłkarz idzie do wojska. Przed nim cztery tygodnie w zupełnie nowych warunkach
  5. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"
  6. RMF: Gowin odrzucił ultimatum. Rozłam w rządzie może nastąpić w każdej chwili

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News