Piotr Zieliński asysta
Youtube
Autor Łukasz Kowalski - 26 Lipca 2020

Rewelacyjny mecz Piotra Zielińskiego. Polak bohaterem najdziwniejszego meczu w tym sezonie (WIDEO)

Piotr Zieliński może zaliczyć ostatni mecz ligowy do udanych. Polak w spotkaniu z Sassuolo zaliczył asystę, a jego Napoli pewnie wygrało 2:0. Zieliński razem z innym reprezentantem Polski Arkadiuszem Milikiem wyszedł na boisko w podstawowej "11". Polski Pomocnik był jednym z bohaterów sobotniego spotkania.

Piotr Zieliński ma udaną końcówkę sezonu. Polak w regularnie występuje w barwach Napoli, chociaż już notuje tak wielu minut, jak przed wybuchem pandemii. W ostatnim spotkaniu pomocnik reprezentacji Polski poprawił swoje statystyki w tym sezonie Serie A. W meczu z Sassuolo zanotował asystę.

1. Musieli pilnie przerwać pogrzeb, z trumny dochodziły przeraźliwe dźwięki. Kiedy ją otworzyli, zamarli
  2. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  3. Wyjawili nowe informacje ws. bonu turystycznego. Padła data, która ucieszy Polaków
Tragiczna wiadomość z samego rana. 20-letni gwiazdor przegrał z rakiem, jego ukochana zdradziła przerażające szczegółyTragiczna wiadomość z samego rana. 20-letni gwiazdor przegrał z rakiem, jego ukochana zdradziła przerażające szczegółyCzytaj dalej

Piotr Zieliński zanotował kolejną asystę

Sobotnie spotkanie Napoli z Sassuolo było o przysłowiową pietruszkę. Zespół z Neapolu, który wygrał Puchar Włoch, ma zapewniony udział w Lidze Europy w przyszłym sezonie, z kolei ich rywale, którzy są w tabeli zaraz za Neapolitańczykami, stracili już szansę na grę w europejskich pucharach.

Oba zespoły nie zamierzały odpuszczać i wystawiły swoje najsilniejsze "11". W drużynie prowadzonej przez Gennaro Gattuso znalazło się dwóch Polaków - Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik. Polacy rozpoczynali mecz w odmiennych nastrojach. Zieliński występuje w niemal każdym spotkaniu zespołu z Neapolu. Milik z kolei prezgrywa rywalizację z Driesem Mertensem.

Od samego początku było widać, że oba zespoły nastawione były na atak. Pierwszy gol padł już po zaledwie ośmiu minutach. Piotr Zieliński dokładnym podaniem obsłużył Elseida Hysaja, który płaskim strzałem zza pola karnego. Dla Polaka była to już piąta asysta w tym sezonie.

Kibice sterroryzowali autostradę w Polsce. Dantejska przemoc, policja mogła zrobić tylko jedno (WIDEO)Kibice sterroryzowali autostradę w Polsce. Dantejska przemoc, policja mogła zrobić tylko jedno (WIDEO)Czytaj dalej

Zieliński jednym z bohaterów Napoli

Polak jeszcze w pierwszej sam mógł podwyższyć prowadzenie, ale piłka po jego mocnym strzale o centymetry minęła bramkę rywali. Drugi z Polaków, Arkadiusz Milik niczym się nie wyróżnił w tym spotkaniu i po 67. minutach zszedł z boiska. Zieliński plac gry opuścił 12 minut później.

Był to zdecydowanie jeden z najdziwniejszych meczów obecnego sezonu Serie A. Sassuolo mogło to spotkanie wygrać, ale z trzech strzelonych goli sędzia nie uznał ani jednego. Analiza VAR po każdym trafieniu pokazywała, że zawodnik Zielono-Czarnych był na spalonym. W doliczonym czasie gry wynik na 2:0 ustalił Allan. Po tym meczu Napoli pozostało na siódmym miejscu w tabeli, Sassulolo jest ósme. Prowadzi Juventus Turyn.

6. Żona Radosława Majdana zadziwia. Jej żart oburzył tysiące Polaków, wyśmiewa się z bardzo ciężko chorych? (FOTO)
  7. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News