Piotr Żyła żart
YouTube - Skijumping.pl
Autor Piotr Bernaciak - 16 Lutego 2020

Piotr Żyła nie traci humoru po słabym występie. Przezabawna wypowiedź skoczka

Piotr Żyła nie miał zbyt wielu powodów do radości po dzisiejszym występie. Pomimo tego nie opuszczał go dobry humor, co pokazał w kolejnym wywiadzie. Słowa jednego z naszych skoczków rozbawiły polskich fanów.

Piotr Żyła był jednym z faworytów niedzielnego konkursu w Kulm. Nie może to dziwić, bowiem wczoraj udało mu się zająć nieoczekiwanie pierwsze miejsce, co dało mu prowadzenie w klasyfikacji najlepszych lotów. Wydawało się, że Polak zdoła podtrzymać dobrą formę przez dłuższy czas, jednak dzisiejszy konkurs pokazał, że w obecnych warunkach może być o to bardzo trudno.

Mimo wszystko naszego znanego skoczka ani przez moment nie opuścił dobry humor. O swoich uczuciach opowiedział w rozmowie z mediami, gdy widać było po nim, że pomimo niemałego skandalu związanego z organizacją zawodów nie ma on zamiaru demonstrować swojej wielkiej wściekłości.

Znamy nową klasyfikację generalną Pucharu Świata. Spadek Dawida KubackiegoZnamy nową klasyfikację generalną Pucharu Świata. Spadek Dawida KubackiegoCzytaj dalej

Piotr Żyła nie wygrał niedzielnego konkursu

- Po prostu odciąłem się za bardzo w drugiej serii. Ale odwołali ją. Widzieli, że zepsułem: "a to odwołamy! - stwierdził Piotr Żyła w rozmowie z przedstawicielami TVP tuż po zakończeniu niedzielnego konkursu, w którym ani on, ani żaden inny Polak nie osiągnęli wielkiego sukcesu na skutek trudnych warunków i skandalicznej decyzji organizatorów konkursu w Kulm.

Został on przerwany tuż przed końcem drugiej serii, która po czasie została całkowicie anulowana. Oznacza to, że zwyciężył Stefan Kraft, choć kibice twierdzą, że równie dobrze mógł on stracić swoje prowadzenie po oddaniu drugiego skoku. Nie da się tego jednoznacznie stwierdzić, ale trzeba przyznać, że organizatorzy pozostawili fanom mnóstwo miejsca do spekulacji.

Kamil Stoch wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)Kamil Stoch wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)Czytaj dalej

Piotr Żyła tradycyjnie w dobrym nastroju

Piotr Żyła jak zawsze nie pokazywał niczego po sobie, jednak możemy domyślać się, że mimo wszystko również nie był szczęśliwy z powodu tego, jak zakończyły się zawody. Przypomnijmy, że ostatecznie miejsce na podium Pucharu Świata utracił Dawid Kubacki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: ewakuacja samolotu pasażerskiego. Wybuchł pożar [FILM]
  2. Niesamowita seria Cristiano Ronaldo. Udowodnił, że wciąż jest na samym szczycie
  3. Arkadiusz Milik znów kontuzjowany. Poważny problem napastnika reprezentacji Polski
  4. Anna Lewandowska weźmie udział w wyborach Miss Niemiec. Polka oznajmiła wspaniałą wiadomość
  5. Wielkie zamieszanie w Polsacie. Czołowi komentatorzy odchodzą ze stacji
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News