Polsat
youtube.com/ Reprezentacja Polski [Poland National Team]
Autor Mateusz Wysokiński - 25 Kwietnia 2020

Był gwiazdą reprezentacji Polski i pojechał na mundial. Dzisiaj walczy w MMA. Namówił go gwiazdor Polsatu

Polsat przez lata uchodził za jedną z najlepszych telewizji sportowych w Polsce. W dużym stopniu dlatego, że zatrudniał najlepszych komentatorów i ekspertów, którzy towarzyszyli nam przy meczach reprezentacji Polski i Ligi Mistrzów. Okazuje się, że Mateusz Borek, który w stacji spędził całe lata miał ogromny udział w tym, aby jeden z byłych graczy reprezentacji Polski pojawił się w MMA. Gdyby nie namowa dziennikarza, piłkarz nie miałby szansy przypomnieć o sobie kibicom.

Polsat przez lata dostarczał milionom Polaków wielu emocji. Okazuje się, że dziennikarze stacji mieli realny wpływ na wiele wydarzeń w polskim sporcie. Jedna z byłych gwiazd stacji - Mateusz Borek bardzo mocno namawiał byłego piłkarza, aby spróbował swoich sił w MMA. Były kapitan reprezentacji poszedł za jego radą i przyznaje, że pomysł dziennikarza był bardzo dobry.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Błaszczykowski kupił prawdziwy pałac. Tyle pokoi i luksusu, że aż można się zgubić, wydał miliony złotychBłaszczykowski kupił prawdziwy pałac. Tyle pokoi i luksusu, że aż można się zgubić, wydał miliony złotychCzytaj dalej

Polsat. Gwiazdor stacji namówił piłkarza do występowania na MMA

Piłkarzem, który dał się namówić Mateuszowi Borkowi na spróbowanie swoich sił w MMA jest Piotr Świerczewski. Piłkarz, który zapracował na swoje miejsce w historii polskiej piłki nożnej występami w Olympique Marsylia i reprezentacji Polski, z którą pojechał na mundial w 2002 roku próbował swoich sił w sporcie po emeryturze. Z małym powodzeniem kierował ekstraklasowym ŁKS-em, gdzie nie odniósł sukcesów, w związku z czym kibice przestali go kojarzyć. Wtedy w życiu piłkarza pojawił się Borek, który złożył mu zadziwiającą propozycję.

- Mateusz Borek mówił: spróbuj, to nie jest straszne - powiedział Świerczewski z rozmowie ze sport.pl.

22-letni sportowiec zmarł dramatyczną śmiercią. Prokuratura wyjaśniła przyczyny, a nam odebrało mowę22-letni sportowiec zmarł dramatyczną śmiercią. Prokuratura wyjaśniła przyczyny, a nam odebrało mowęCzytaj dalej

Świerczewski traktuje MMA jako przygodę

Mimo że były reprezentant Polski stoczył jedną, zwycięską walkę, a w planach ma drugą z Marcinem Najmanem, to przekonuje, że jego udział w MMA jest tylko krótkotrwałą przygodą. O wiele bardziej woli piłkę nożnę i chciałby jeszcze poprowadzić zespół w Ekstraklasie.

- Kocham sport i chciałem się sprawdzić w sportach walki. To jest dla mnie tylko i wyłącznie przygoda. Ktoś powie, że zarobiłem pieniądze. Tak, ale to nie są aż tak wielkie pieniądze, żeby trzeba było się zabijać - mówi Piotr Świerczewski w Sportowej rozmowie dnia z Krzysztofem Smajkiem w sport.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nasi sąsiedzi otworzyli granice, a teraz odradzają podróży. Zadziwiający apel szefa MSZ
  2. Strażacy mogli zginąć w wypadku. Wszystko się nagrało, jest wideo
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Premier: już od 4 maja zniesienie kolejnych obostrzeń. Wielu Polaków długo na to czekało

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News