Premier League
Rex FeaturesEast News
Autor Mateusz Dziubiński - 10 Maja 2020

Premier League może nie wystartować. Najnowsze doniesienia nie napawają optymizmem

Premier League planowała w czerwcu wrócić do rozgrywania spotkań. Plany władz ligi mogą zostać jednak pokrzyżowane. Tuż przed spotkaniem z przedstawicielami klubów, wyszły na jaw informacje, które skutecznie mogą wstrzymać prace nad planowanym wznowieniem sezonu.

Premier League jest zdeterminowana, by dokończyć przerwane z powodu pandemii koronawirusa rozgrywki. Anglicy, podobnie jak inne kraje, szykują się do wznowienia gry już w czerwcu. W świetle ostatnich wydarzeń może się to okazać niemożliwe. Ryzyko epidemii wśród piłkarzy właśnie znacznie wzrosło.

Znamy datę wznowienia Ligi Mistrzów. Jeden ze znanych działaczy się wygadałZnamy datę wznowienia Ligi Mistrzów. Jeden ze znanych działaczy się wygadałCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli


Premier League może nie wznowić rozgrywek

Piłka nożna powoli budzi się do życia po kilkutygodniowej przerwie spowodowanej wybuchem pandemii koronawirusa. Już w przyszły weekend rozgrywki ma wznowić niemiecka Bundesliga. Kilka dni później planowany jest ponowny start sezonu w PKO Ekstraklasie, natomiast na czerwiec powrót do gry planują w Hiszpanii i Włoszech. Władze Premier League miały podobny plan, jednak w związku z doniesieniami, jakie pojawiły się dzisiaj, może się okazać, że plany te trzeba będzie zweryfikować.

Brighton & Hove Albion podało niepokojące informacje na temat stanu zdrowia trójki swoich piłkarzy. Zawodnicy zarazili się koronawirusem. Na 11 maja zaplanowano spotkanie władz Premier League z przedstawicielami drużyn, podczas którego będzie dyskutowana kwestia wznowienia sezonu. Sytuacja w Brighton może sprawić, że nieprędko doczekamy się powrotu ligi angielskiej.

72-letni Arnold Schwarzenegger pokazał co potrafi. Sylvester Stallone może tylko pozazdrościć (WIDEO)72-letni Arnold Schwarzenegger pokazał co potrafi. Sylvester Stallone może tylko pozazdrościć (WIDEO)Czytaj dalej


Trzech piłkarzy zaraziło się koronawirusem

– Choć przestrzegaliśmy wszystkich zaleceń, a piłkarze nie byli zaangażowani w trening drużynowy, wciąż nie zdołaliśmy przeciwstawić się pandemii. Kolejny z zawodników zakaził się koronawirusem. - powiedział w rozmowie ze Sky Sports News dyrektor zarządzający Brighton Paul Barber.

Dwaj piłkarze zarazili się już w marcu i kwietniu, jednak najnowszy przypadek infekcji miał miejsce już w maju. Brighton, które od dłuższego czasu jest otwarcie przeciwne wznowieniu gry, będzie zapewne jeszcze bardziej zdecydowanie apelować o zakończenie sezonu już w tym momencie. Na 18 maja wstępnie zaplanowano powrót piłkarzy do treningów. Teraz nie wiadomo, czy tak faktycznie będzie.

Źródło: Sky Sports News

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niespodziewane słowa Łukasza Szumowskiego. Mówi o wakacjach i podaje terminy
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Polska może mieć nowy sposób znoszenia restrykcji. Miliony Polaków do normalności mogłoby wrócić szybciej od reszty</li

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News