Puchar Świata Piotr Żyła
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 1 Marca 2020

Bardzo słaby konkurs Polaków w Lahti. Zaskakujący wynik Piotra Żyły w Pucharze Świata

Puchar Świata w Lahti już za nami. Po dzisiejszym konkursie możemy powiedzieć, że ostatecznie nie jesteśmy w pełni zadowolony z powodu występów Polaków. Nasi zawodnicy nie zdołali pokazać pełni umiejętności w Pucharze Świata.

Puchar Świata w Lahti zakończył się niedzielnym konkursem indywidualnym. Po pierwszej serii nie mieliśmy zbyt wielu powodów do radości, bowiem reprezentanci Polski nie zaprezentowali się najlepiej. Całkiem nieźle skoczył Piotr Żyła, jednak poza nim w czołówce nie pojawili się zawodnicy kadry Biało-czerwonych. Pozostawało nam jedynie liczyć na to, że w drugiej serii będzie lepiej.

Tak też się stało, bo nasi kadrowicze zdecydowanie poprawili się przy okazji drugiego skoku. W drugiej serii wystąpili Dawid Kubacki, Kamil Stoch i Piotr Żyła, którzy pokazali się z lepszej strony niż poprzednio. Mimo wszystko ponownie na podium nie zameldował się żaden z Polaków, co może niepokoić kibiców przed zakończeniem konkursów Pucharu Świata.

Kamil Stoch wściekły po pierwszej serii w Lahti. Jest bardzo źle, Polacy kompletnie zawiedliKamil Stoch wściekły po pierwszej serii w Lahti. Jest bardzo źle, Polacy kompletnie zawiedliCzytaj dalej

Puchar Świata. Polacy poprawili się, ale wciąż nie było dobrze

Bardzo pozytywnie pokazał się niespodziewanie Piotr Żyła, który był dziś najlepszym z Biało-czerwonych. Zakończył on konkurs na 6. pozycji, wyprzedzając ostatecznie Stocha i Kubackiego. Wiele osób liczyło na to, że ten ostatni powiększy swoją przewagę nad Ryoyu Kobayashim, jednak ostatecznie Japończyk zaprezentował się znacznie lepiej w obu skokach.

To właśnie wspomniany Piotr Żyła najlepiej wspominać będzie dzisiejszy Puchar Świata. Pozostali Polacy niestety rozczarowali kibiców. Dawid Kubacki był 11., a Kamil Stoch - 12. Kubacki może być jednak szczęśliwy, że ostatecznie Kobayashi był dopiero 7., w związku z czym nie udało mu się odrobić zbyt wiele punktów przewagi.

Wyciekły zdjęcia ciała Kobiego Bryanta. Do akcji wkroczyli prawnicyWyciekły zdjęcia ciała Kobiego Bryanta. Do akcji wkroczyli prawnicyCzytaj dalej

Puchar Świata. Zadziwiający skok Piotra Żyły

Żyła zdecydowanie zaskoczył kibiców, będąc naszym najlepszym zawodnikiem, jednak ostatecznie występu Biało-czerwonych nie można uznać za udany. Z pewnością nie jest to dobry prognostyk przed zakończeniem walki o Kryształową Kulę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek
  2. Szpital Bródnowski ograniczył działanie SORu. Dezynfekcja po pacjencie
  3. Fatalne wieści w sprawie kontuzji Lewandowskiego. Może wrócić znacznie później, niż zakładano
  4. Krzysztof Piątek wściekły po strzelonym golu. Polak nie był zadowolony z występu
  5. Stefan Kraft zostanie ukarany za oszustwo w trakcie Pucharu Świata? Mamy decyzję władz federacji
  6. Przed snem włóż czosnek pod poduszkę. Efekty powalają

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News