Real Madryt
youtube.com/ mr bundesteam
Autor Mateusz Wysokiński - 2 Kwietnia 2020

Były piłkarz Realu zginął w wypadku samochodowym. Nowe szczegóły na temat śmierci

Real Madryt, Sevilla, Atletico i Arsenal w zeszłym roku poinformowały o śmierci swojego zawodnika. Piłkarz, który końcówkę swojej kariery spędził w barwach hiszpańskiej Extremadury UD miał w zeszłym roku wypadek samochodowy w którym zginął on, ale także jego kuzyn. Hiszpańskie media dotarły do szokujących ustaleń w sprawie śmierci zawodnika.

Real Madryt, Atletico, Sevilla, to tylko niewielka część klubów, w których występował były reprezentant Hiszpanii. Zawodnik, który lata temu uchodził za wielki talent zmarł w wieku 35 lat. 1 czerwca 2019 roku cały świat piłki nożnej miał żałobę z powodu odejścia piłkarza, a teraz media dotarły do nowych ustaleń, co mogło stać za jego wypadkiem samochodowym.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka

Mamy nowe informacje o stanie zdrowia mistrza olimpijskiego. Menedżer przekazał ostateczną wiadomośćMamy nowe informacje o stanie zdrowia mistrza olimpijskiego. Menedżer przekazał ostateczną wiadomośćCzytaj dalej

Real Madryt. Były piłkarz "Królewskich" zginął w wypadku

Piłkarzem, którego już prawie od roku nie ma z nami jest 21-krotny reprezentant Hiszpanii - Jose Antonio Reyes. Legendarny zawodnik Sevilli, który występował także na mundialu w 2006 roku miał przerażający wypadek samochodowy, w którym zginął wraz ze swoim kuzynem.

Mówiło się, że piłkarz jechał z wielką prędkością po autostradzie i w pewnym momencie stracił panowanie nad kierownicą. Hiszpańskie media prawie po roku od śmierci piłkarza poinformowały, że wraz z policją dokonały przełomu w sprawie śmierci Reyesa. Okazuje się, że powód wypadku jest naprawdę przerażający.

Jan Paweł II kochał sport. Do sieci wyciekło niepublikowane zdjęcie papieża grającego w piłkę (FOTO)Jan Paweł II kochał sport. Do sieci wyciekło niepublikowane zdjęcie papieża grającego w piłkę (FOTO)Czytaj dalej

Reyes zginął w dramatycznych okolicznościach

Radio Cadena SER dotarło do informacji, że piłkarz nie jechał z prędkością 220 kilometrów na godzinę, a była to prędkość około 187 kilometrów. Pod wpływem takiej szybkości, jedna z tylnich opon w samochodzie eks-gracza Realu miała pęknąć, co doprowadziło do utraty panowania nad pojazdem.

Reyes i jego kuzyn Jonathan zginęli na miejscu. Szczęśliwie wypadek przeżył trzeci pasażer pojazdu - inny z kuzynów reprezentanta Hiszpanii Juan Manuel, który był ciężko ranny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilne zmiany na największym lotnisku w Polsce. Weszły w życie nowe, surowe przepisy
  2. Urządzili imprezę w czasie kwarantanny. Interweniowała policja, ludzie bili brawo
  3. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  4. Znany piłkarz idzie do wojska. Przed nim cztery tygodnie w zupełnie nowych warunkach
  5. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"
  6. RMF: Gowin odrzucił ultimatum. Rozłam w rządzie może nastąpić w każdej chwili

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News