Real Madryt
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 5 Maja 2020

Kolejna ofiara COVID-19 w Realu Madryt. Nie żyje już trzecia osoba

Real Madryt kolejny raz przeżywa trudne chwile z powodu pandemii koronawirusa. Śmiertelny wirus zabrał kolejną osobę związaną z historią najbardziej utytułowanego klubu w dziejach futbolu. Tym razem walkę z infekcją przegrał były wiceprezes drużyny z Santiago Bernabeu.

Real Madryt jak żaden inny klub przekonał się, że z koronawirusem nie ma żartów. W ciągu ostatnich kilku tygodni z powodu COVID-19 zmarli były prezes “Królewskich”. Teraz morderczy wirus zabrał kolejną ważną postać w historii madryckiej ekipy.

Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli


Real Madryt żegna kolejną zasłużoną dla klubu osobę

Pandemia koronawirusa zbiera coraz większe żniwo wśród ludzi związanych z futbolem. W ostatnich tygodniach pożegnaliśmy wielu zawodników i działaczy, którzy przegrali walkę z infekcją wywołaną wirusem z chińskiego Wuhan. Jednak żaden klub nie odczuł start tak mocno, jak Real Madryt. “Królewscy” w ciągu zaledwie dwóch miesięcy muszą pożegnać drugą wybitną postać związaną z klubem.

W marcu, w wieku 76 lat zmarł były prezes Realu Lorenzo Sanz. Hiszpan kierował drużyną w latach 1995-2000 i sprawił, że madrytczycy po latach posuchy znów zaczęli liczyć się w walce o Ligę MIstrzów. Za rządów Sanza wygrali ją dwukrotnie, w 1998 i 2000 roku. Pod koniec marca do szpitala na oddział intensywnej terapii trafił również Fernando Martin, który pełnił funkcję prezesa w 2006 roku, jednak jemu udało się pokonać chorobę.

Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)Czytaj dalej


Były wiceprezes Realu przegrał walkę z koronawirusem

Niestety tyle szczęścia nie miał Amador Suarez, były wiceprezes za rządów Romana Calderona. Suarez pracował w kierownictwie Realu w latach 2006-2009. Zaczynał jako biznesmen w branży rybackiej. 76-latek mieszkał wraz z żoną w San Sebastian. Oboje zarazili się wirusem, jednak jego małżonka była w stanie przezwyciężyć chorobę. Suarez po 41 dniach walki zmarł, okrywając smutkiem i żałobą całą społeczność sympatyków Realu Madryt.

Źródło: Twitter Real Madryt

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dzieci lądują w szpitalach, ale nie przez koronawirusa. Bardzo rzadka choroba za granicą
  2. Tragiczne wieści z Mazur z ostatniej chwili. Wyłowiono ciało policjanta z Warszawy
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Senat zdecydował w sprawie ustawy dot. głosowania korespondencyjnego. Co teraz?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News